Post Reply

Nedostávám emailovou notifikaci z waze forum

Post by VlSkrbek
Ahoj,
nevíte kdo spravuje toto forum? Na koho se obrátit? Potřeboval bych ověřit zda odchází notifikace na moji adresu. Ověřil jsem veškeré nastavení notifikací, ale přestali mi chodit. Kontroloval jsem i spam složku, ale nic tam není. Potřebuji tedy ověřit od adminů, zda notifikace od waze fóra odchází, abych to případně mohl řešit na mail serverech.
Díky
Vláďa
VlSkrbek

Post by ma5jkl
neverim ze ti niekto bude vediet zistit takuto informaciu. notifikacie chodia ak mas nejaku temu subscribnutu, to overis tak ze v user control paneli ides do overview a manage subsciptions. ak tam v zozname mas temy a notifikacie nechodia tak by som hladal chybu skor v tom ze ci ma waze tvoj email ale neviem ci staci iba nahodenie do klienta. mne v kazdom pripade emaily s notifikaciami chodia, akurat ich mam uz u seba triedene podla filtrov, lebo toho chodi potom vela.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 629 times
Been thanked: 715 times
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«Samsung Note 8» «VW Golf 6 Cabrio»

Post by VlSkrbek
Jak jsem psal tohle jsem udělal a mám vše nastaveno. Přesto mi notifikace nechodili. A jako na zavolanou, teď mi najednou notifikace dorazila :-).
Čím to asi může být?
VlSkrbek

Post by Vadi58
No to je medzi nebom a Waze, tak ako aj s niekoľkými ďalšími problémami ;-)
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times