Post Reply

nesmyslná navigace na D10

Post by JayBee59er
Jsem s Liberce. Dnes jsem jel na letiště Václava Havla. Při najíždějí na D10 (nájezd 71) mě začal Waze navigovat jako kdyby se po D10 nedalo jet. Navrhoval mi odbočování v místech, kde to evidentně nejde, a z toho jsem usoudil, že se navzdory počasí nejedná o skutečný problém na trase, který by bylo žádoucí objet. Waze jsem zavřel a přešel na Google Maps. Zpátky (do Liberce) jsem jel až začátkem večera: stejný problém s navigací. U Staré Boleslavi přišel pokyn sjet. To jsem neudělal a U čtyř kamenů jsem byl vyzván, abych odbočil doleva. Konec příběhu.

Docela by mě zajímalo, co to způsobilo…
JayBee59er
Posts: 5
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:16872674

1

Send a message

Post by dedii
mne sa stal opačný problém , že ma cestou z talianska chcelo nahnať cez slovinsko a maďarsko aj keď som mal nahodenú len rakúsku a SK známku
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by JayBee59er
To bude ono! Neměl jsem přidanou dálniční známku. Objevil jsem to prakticky souběžně s odpovědí. I tak děkuji, pvo11. Třeba to ještě někomu pomůže. Řekl bych, že loni to tak ještě nefungovalo. Nejsem si vědom, že bych dálniční známku někdy dříve v nastaveních zadával…
JayBee59er
Posts: 5
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by JayBee59er
No, pokud člověk neví, v čem problém spočívá, tak je to tak trochu začarovaný kruh. Zpětně mi to připadá jednoduché, ale že moje příhoda souvisí s dálničními poplatky mě hned netrklo…
JayBee59er
Posts: 5
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by porubcan
tento bug riesime so supportom. tyka sa len pripadov, ked je zaciatok trasy v krajine, kde nie su dialnice spoplatnene znamkami (taliansko, chorvatsko, nemecko, francuzsko, polsko a pod.)
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6826
Answers: 1
Has thanked: 633 times
Been thanked: 1859 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by pvo11
Máš ve Waze zapnutou dálniční známku?
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Bylo to tu v předstihu oznámené a stále to nahoře visí.
viewtopic.php?f=22&t=271120

Bylo to také hlášené jako chyba někým, kdo si to nepřečetl ;) :
viewtopic.php?f=22&t=273116

A pak také jedním ignorantem, který číst asi neumí :-(:
viewtopic.php?f=22&t=273440

Před otevřením problému je dobré se mrknout alespoň na první stranu příspěvků, zda se to tu už neřešilo.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
To hlášení chyby mělo téma: Waze se vyhyba spoplatnenym silnicim, to by tě trklo ;-)
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message