Post by GinBook
https://world.waze.com/editor/?lon=17.6 ... TTTTTTTTFT

napojení z hlavní ulice na benzinku Shell

v Zlín - Louky jsem zakreslil 2 benzinky " Shell a naproti OMV " Někde na foru jsem viděl, že to zapisujete do seznamu

https://world.waze.com/editor/?lon=17.6 ... TTTTTTTTFT

ještě jedna benzinka LPG
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
To co popisuješ s propojením cest jsem zkoušel. tento postup mi funguje občas, ale spíše ne.
Ale děkuji za tip. Častěji mi pomůže se odhlásit, vypnout editor, zapnout a přihlásit, opravit, uložit.

OK připadně založim nove forum dle potřeby.

Těch zamknutych cest zase tolik není.Spíše se jedná o hlavní komunikace u kerých chápu zámek.
Snad časem, pokud budu mit potřebu, zažádám o AM práva.

Dobrá, ještě jeden dotaz. U slepých cest se dá nějak udělat konec (černá tečka na konci). návod?
Je to důležité či ne. Někde jsem četl, že to bez toho špatně naviguje do takovéto ulice.
Dělám rád věci pořádně a do konce, když už to dělám.

dík
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Dekuji

Takovy trivialni postup me tedy nedocvakl. :-)

K nekterym zalezitostem se musim tedy vratit a dodelat.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by shalafi
GinBook wrote:Děkuji.

Jeden dotaz.
Občas se mi nedaří jakkoliv napojit dvě cesty na sebe, tak abych udělal bod ze šipkami a určil směry jízdy.

Někdy pomůže, když se odhlásím a otevřu znova editor.

Dělám někde chybu?
Ked TI to nejde, skus koncovy bod prvej cesty odtiahnut od tej druhej, na ktoru sa chces napojit. Nasledne ho znovu priloz k druhej ceste, malo by sa to napojit. Musia to byt 2 samostatne kroky:
a) chytit, odtiahnut, pustit
b) chytit, priblizit, napojit
Obcas pomoze aj medzi a) a b) dat Save (tazko sa to takto popisuje, ale snad je to jasne).
GinBook wrote:Tím že jsem se přesunul o kousek dál na mapě bych můj název diskuze přejmenoval " GinBookovi opravy". Nevim jestli to můžu zrobit já, nebo muže administrator. Prosím o změnu
Pre kazdu opravu by sa mala zalozit nova tema (nie pre kazdy link, ale pre kazdu inu oblast, mesto, problem, atd). Ked sa tema bude predlzovat, zacne byt neprehladne co uz je hotove a co nie.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
ano, pri takychto cestach je to dolezite kvoli navigacii. vytvoris novu cestu pripojenu ku koncu slepej ulice a novu cestu hned zmazes. zostane ti "krizovatka" na konci slepej ulice, Save, hotovo (:

=sent from my OneS=
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message