Post Reply

..ostatní uživatelé vznesli vůči vám námitku....

Post by MartinOstravak
Ahoj, dnes mi aplikace poprvé vyhodila hlášku : "Ostatní uživatelé vznesli vůči Vám námitku, a nemůžete editovat ..... atd .... pokud nesouhlasíte, obraťte se na : waze.com/cs/support.
Jenže když to zadám do prohlížeče, vyskočí "stránka nenalezena" ...
Poradíte ?
MartinOstravak
Posts: 217
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

POSTER_ID:17440853

1

Send a message
Last edited by MartinOstravak on Mon Apr 22, 2019 1:21 pm, edited 2 times in total.

Post by audis
Jak se vznáší námitka proti uživateli?

Protože u nám ve městě nějaký hlupák (vzpomínám si na dva) u čerpací stanice benzina odstraňují cenu u Natural98, protože verva se jmenuje verva100. Verva100 se má psát do kolonky Natural98, protože 1) reálné má 98 oktanu a píšou to i na stojanu, 2) 100 je jen obchodní název, 3)i kdyby mělo 100 oktanů účel je stejný jako 98 oktanů (odlišit se od natural 95
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
Uživatelé to jsou:
sojkarel007
Pbauris

Lze poslat screeny jejich editace cen.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
V 17 h jsem aktualizoval ceny phm. Dialog končil ikonou fajfky Nike a hláškou ups oh nebo tak něco. Poté jsem znovu aktualizoval se stejným výsledkem. Fajfku a hlášku povazuju za úspěšné odeslání aktualizace. Nyní v 20 h klient nevidí mnou zadané ceny, jsou tam ceny předchozího aktualizatora. Mám někde poruchu?
jestli aktualizace neproběhla a já 8 let aktualizuji nanic, jsem dost rozladěn. Klient 4.53.0.3,čerpací stanice benzina, brněnská, Hradec Králové. Je li důležité, název stanice Benzina jsem před dvěma dny doplnil o další slova.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by GinBook
Chyba je to, že odkaz je špatný v nápovědě. Ale to je jiná věc.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
GB samozřejmě ví.

Jen je divné, že se píše o Místech, ale nemůže uživatel editovat nic.
Uvidíme co na to HQ a kdy. Mají týden dovolenou pokud se nepletu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Tady plavu i já. Vůbec netuším a samotného by mne to zajímalo.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
audis wrote:Jak se vznáší námitka proti uživateli?

Protože u nám ve městě nějaký hlupák (vzpomínám si na dva) u čerpací stanice benzina odstraňují cenu u Natural98, protože verva se jmenuje verva100. Verva100 se má psát do kolonky Natural98, protože 1) reálné má 98 oktanu a píšou to i na stojanu, 2) 100 je jen obchodní název, 3)i kdyby mělo 100 oktanů účel je stejný jako 98 oktanů (odlišit se od natural 95
Je třeba míti jméno uživatele, bez toho se nedá dál pracovat.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message


Post by MartinOstravak
Ahoj, teď ráno jsem zkusil editovat, a už to vše zas funguje !! - jak aplikace, tak WME už mně zas nechá editovat .... Nevím, čí zásluhou, ale i tak díky moc všem, kteří tomuto problému věnovali svůj čas !!
Jen bych stejně rád věděl, v čem byl problém : Jestli jsem já něco zkazil, nebo to byla chybka systému, nebo opravdu zablokování od nějakého jiného uživatele - aby se mi to příště už neopakovalo ...
MartinOstravak
Posts: 217
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Send a message