Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Level4 Update: Žilina - Žilina

Post by juritko
My Level: 3
Reason for request:
Od noci je uzatvoreny tento segment
Permalink
https://www.zilinak.sk/prispevky/12042/ ... x9FjwycqA0
juritko
Posts: 128
Has thanked: 58 times
Been thanked: 7 times

POSTER_ID:8957123

1

Send a message

Post by juritko
Neviem, tiez s napatim ocakavam riesenie :)
Zobojsmernenie kruhaca by muselo prist nejake take, aby boli vsetky tri krizovatky v nom riadene, pripadne niektore z napojeni uzatvorene s nahradnou obchadzkou (napriklad vjazd od Bratislavy sa da celkom efektivne nahradit obchadzkou po Bratislavskej, Priemyselnej alebo Kysuckej, alternativne aj povolit odbocenie pred rondlom na frana mraza). Vjazd od Rajca cez krizovatku pri Metre alebo pri Bille. Problem je hlavne s vyjazdom zo Zavodia, ktory nejake alternativy bez zdrzania nema (jedna je po Priemyselnej na Bratislavsku, druha po Banovskej, Kamennej na kruhac na Hlinskej a naspat na dvojprudovku na Rondel).
Som teda zvedavy na pondelnajsie rano :(
juritko
Posts: 128
Has thanked: 58 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by juritko
Takze Rondel je obojsmerny cez tu neposkodenu stranu. Uzatvoreny segment je uzatvoreny :)
Okrem toho su pouzatvarane aj niektore rampy, zatial sam neviem ktore.
Videl som napriklad uzatvorenu rampu od Rajca na rondel, pricom prava strana do centra by mala byt prejazdna.
Podobne v smere zo Zavodia na Rondel je uzatvoreny pravy pruh na Rajec, lavy pruh, ktorym sa vchadzalo na kruhac uz nema povolene odbocit vpravo na uzatvoreny segment ale od tohto uzlu dolava zacinaju obojsmerne segmenty, no dufam, ze niesu povolene odbocenia dolava, s jedinym vyjazdom na centrum...
Ak mi to pozhadzujete na L3, tak to skusim s meniacou sa situaciou aktualizovat.
juritko
Posts: 128
Has thanked: 58 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by juritko
Okresný dopravný inšpektorát Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Žiline upozorňuje všetkých účastníkov cestnej premávky, najmä však vodičov, na zmenu organizácie dopravy v mimoúrovňovej križovatke Rondel v meste Žilina z dôvodu poškodenia časti mostného objektu mimoúrovňovej križovatky Rondel.

V mieste dochádza k nasledovným zmenám:

Zo smeru Hôrky, Bánová (po ceste č. III/2099 v úseku ul. Závodská cesta) je možné prechádzať mimoúrovňovou križovatkou Rondel len v smere do centra mesta Žilina, prejazd vozidiel pre smery Poprad, Prievidza, Bratislava, Čadca a Olomouc je zakázaný
Zo smeru od cesty č. I/60 od Popradu a od cesty č. I/64 od Prievidze je možné prechádzať mimoúrovňovou križovatkou Rondel len v smere do centra mesta Žilina, prejazd vozidiel pre smery Bratislava, Čadca, Olomouc, Hôrky a Bánová je zakázaný
Zo smeru od centra mesta Žilina je možné prechádzať mimoúrovňovou križovatkou Rondel len v smere Hôrky, Bánová (po ceste č. III/2099 v úseku ul. Závodská cesta), Bratislava, Čadca a Olomouc, prejazd vozidiel pre smery Poprad a Prievidza je zakázaný
Zo smeru od cesty č. I/60 od Bratislavy je možné prechádzať mimoúrovňovou križovatkou Rondel len v smere do obce Hôrky a Bánová (po ceste č. III/2009), prejazd vozidiel pre smery Poprad, Prievidza a centrum mesta Žilina je zakázaný
juritko
Posts: 128
Has thanked: 58 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by juritko
Vlado, videl som ze si tam niecim pohol, ale malo si toho pouzatvaral :)
este tieto segmenty su uplne uzatvorene: https://www.waze.com/sk/editor?env=row& ... ,188988679
juritko
Posts: 128
Has thanked: 58 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by ma5jkl
zavrel som to, nevies ako sa teraz chodi? ci sa nahodou nebude chodit obojsmerne v kruhaci? alebo co tam vymyslia ine
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by porubcan
to sa moze zatvorit az po map update (vlado dokreslil extra pomocny segment pre jazdu rondlom v opacnom smere).
ak by sme to zatvorili teraz, tak pokazime routing...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester