verkeerde route
waarom geeft waze telkens een verkeerde route wanneer ik naar mijn werk rijd.
Als ik via mijn Audi Here navigatie rijd is de afstand 7.4 Km
Met Waze 9.6 .. die stuurt mij rond en komt nooit op mijn bestemming of ik moet te voet een 2 x 3 rijbanen weg oversteken.
Zie maar ... groenendaallaan 379 Antwerpen vanuit Deurne ..
Men zegt dat Waze de korste weg kiest maar daar heb ik toch mijn bedenkingen over .
Naar mijn zus .. met Audi Here navigatie 51 Km met waze 62 Km .
zijn er nog die dit ervaren want dat is tochniet normaal ?
Als ik via mijn Audi Here navigatie rijd is de afstand 7.4 Km
Met Waze 9.6 .. die stuurt mij rond en komt nooit op mijn bestemming of ik moet te voet een 2 x 3 rijbanen weg oversteken.
Zie maar ... groenendaallaan 379 Antwerpen vanuit Deurne ..
Men zegt dat Waze de korste weg kiest maar daar heb ik toch mijn bedenkingen over .
Naar mijn zus .. met Audi Here navigatie 51 Km met waze 62 Km .
zijn er nog die dit ervaren want dat is tochniet normaal ?
Re: verkeerde route