Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by skubko
Ahoj. Vdaka za info, celu oblast podla obrazkov som ti odblokoval, mozes poupravovat ako treba. Nasledne daj prosim vediet, aby sme to naspat zablokovali. Vdaka.
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
AjkoST wrote:Dakujem vam za trpezlivost a za dotazy, opat som o nieco mudrejsi, budem si davat nabuduce vacsi pozor.

Ak by ste narazili na nejake nezrovnalosti, urcite dajte vediet. V opacnom pripade je mozne zamknut.

Dik
Vdaka za upravy, popridaval som iba nejake u-turny ku koncom niektorych ciest. Mam vsak zopar otazok k zakazanym odboceniam - si si isty, ze tie odbocenia su tu naozaj zakazane?

Cestou z cesty 581 ked chcem ist vlavo

Tu mas dve cervene sipky...

Nevadi, ze je private, ak sa tam da ist, sipka moze byt povolena. Na konci street je u-turn, takze zbytocne tadial navigovat nebude, iba tym, ktori sa tam navigovat daju.

Tiez cervena sipka

A este mam vseobecnu otazku ku vsetkym Off-road cestam, ktore si tu zakreslil. Naozaj sa jedna o off-road? Pre info - to su take cesty, kde potrebujes nejake vacsie auticko - jeep, 4x4 apod, aby si tadial presiel. Skratka narocnejsi teren. Ak sa vsak jedna iba o nespevnene cesty, ktore su ale zjazdne aj beznym autom, tak ich treba zmenit za typ "Street" (ulica) s priznakom "Unpaved" (nespevnena).
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
Vdaka za dodatocnu kontrolu, info a upravu. Pridal som iba nejake U-turny, zmenil toto na walking trail (ak to nie je cesta pre auta, v navigacii pre auta asi byt nemusi :) ) a vsetko lockol na L4.

Este raz vdaka za super robotu, len tak dalej ;)
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message