Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by AjkoST
no tak super... nie ze mi len nejde rozdelovat segmenty L3, uz mi ani nejde davat cisla domov mimo poradia... vyzera to na nejaky bug s prechodom na vyssi level v EA ktoru som mal pred povysenim na L3

edit: no a teraz mi to pre zmenu pise Chyba pri ukladani :roll:

edit2: tak Druzstevna isla v pohode a ta Mytna absolutne.. Nemoze to byt tym, ze nemam odomknute toto?
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
Super, pomohlo to, bez problemov ocislovane. Poprosim este odomknut tieto segmenty a tento segment. Potrebujem tam dorobit prijazdovu cestu (pri firme Sartech) a chodnik (ktory ma ulicu Mytna) pri tej bytovke, nech mozem presunut vstupne body aby spravne navigovalo.

Dik

edit: este poprosim odomknut aj tento segment, je to prijazdova cesta k autoservisu
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
Hotovo, tie posledne tri segmenty mozete zamknut, a tiez je mozne zamknut aj Mýtna, Družstevná a Nám. Dr. A. Schweitzera.

Na tomto segmente je este MPR 20kmh. Segmenty okolo som zmenil, ked som ich mal odomknute, na tento jeden som zabudol, moja chyba, pardon.

Tak a to najhorsie nakoniec :D Myslim, ze uz zostavaju len 3 najviac rozlezene ulice... Poprosim odomknut Hurbanova, SNP a Generála M. R. Štefánika

edit: toto je este Hurbanova a toto je este Generála M. R. Štefánika
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
este poprosim odomknut tuto cestu na parkovisku, tvar je iny. dakujem

edit: e este poprosim aj toto, nech tam spravne nahadzem vstupne body pre tie dva vchody a postu.
+ este toto, dalsie 4 vchody
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message
Last edited by AjkoST on Wed Sep 18, 2019 8:47 pm, edited 3 times in total.

Post by AjkoST
Tak to bolo rychlejsie, nez som stihol editovat prispevok :D poprosim este 2 segmenty co som pridal do prispevku predtym
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
Mozete zamknut Hurbanova, SNP a Generála M. R. Štefánika, ale aj tie segmenty, ktore som pozadoval odomknut dodatocne.

Toto je ulica Námestie slobody. Poprosim premenovat a odomknut.
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
Tak snad hotovo, mozes zamknut aj Namestie slobody, Stara tehelna a aj tieto Holubyho omrvinky

Myslim si, ze cela Stara Tura je ocislovana a ze som nic nevynechal.
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
Ano, je to offroad. Ides vlastne po trave a vo vyjazdenych kolajach su nasypane kamene. Potrebujes vyssi podvozok a cez zimu 4x4. Pri dazdi sa to celkom da, ked vies jazdit v terene, ale presmykuje to.
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by EfendiM9
Kludne zacni. Mierovu a Lipovu som odomkol.

Odpoved 1: Ak narazis na rozhadzane cislovanie, tak napis a niekto s L3+ to dohadze.
Mozes napriklad nahadzat vsetky cisla okrem problemovych a pre problemove vyrobit map comment-y podla ktorych sa to bude dat lahko dokoncit.

Odpoved2: malo by byt mozne pouzit 1A a pod. Problem je s vyhladavanim takychto cisel a nie som si teraz isty, ci to uz funguje (skor nie).

Pomenovania ulic som opravil.
EfendiM9
Posts: 1640
Answers: 1
Has thanked: 215 times
Been thanked: 313 times
Send a message
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester

Post by EfendiM9
Lipova a Mierova su IMHO OK, zamkol som ich.
Uhrovu mas odomknutu.
EfendiM9
Posts: 1640
Answers: 1
Has thanked: 215 times
Been thanked: 313 times
Send a message
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester