Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

[L4?] Nové Mesto n/V začiatok obce + MPR

Post by AjkoST
Zdravim, rovnaky problem ako vo Vadovciach: napriek tomu, ze som L3, nedokazem rozdelit cestu (III. triedy, lock L3) na tomto mieste a spravne nastavit MPR a obec. Neviete preco? Presne v mieste UR je zaciatok/koniec obce (obec Nové Mesto nad Váhom, MPR 50kmh) a v lavotocivej zakrute (cca 100m) pred zaciatkom obce je znizena MPR na 70kmh.

edit: zaciatok obce som vyriesil posunutim uzla, ale nastavenie mpr na 70 pred zaciatkom obce nezvladnem, rozdelenie segmentu mi proste neprechadza.

Dakujem za odpoved a pripadne opravenie
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times

POSTER_ID:12169368

1

Send a message

Post by AjkoST
Delim to podla wazeopedie, tak ako mi to vzdy fungovalo:
Rozdelenie segmentu

Na rozdelenie segmentu niekde v strede cesty použite nový segment, ktorým pretnete vašu cestu.
Rozdelenie segmentu

Začnite nový segment niekde nablízku a ukončite v bode, kde chcete predeliť cestu.
Nový segment vymažte.
Ostane len prípojný bod na rozdelenej ceste.
Urcite tam mam EA, kedze oba UR som hlasil ja, aby som si zaznacil, kde su tie zaciatky obce, cize mam to prejazdene. Nepise mi, ze lezi mimo mojej EA. ked dam ulozit, iba napise ze nemam opravnenie.

dakujem
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
ano, to som si vsimol. vzdy mi pomohol refresh, logout login alebo zavriet okno a znova otvorit. tentokrat ale nie. tak to mozem vyskusat neskor dnes, pripadne zajtra a dam vediet.
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
Vyborne, tak tam bude pes zakopany. opravim ;) dik
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
No neviem, nedari sa stale.

Rozdelim novym segmentom
1.png
(171.22 KiB) Downloaded 238 times
Zmazem segment
2.png
(85.58 KiB) Downloaded 243 times
Zoznam zmien pred ulozenim
3.png
(12.99 KiB) Downloaded 246 times
Chyba pri ulozeni
4.png
(71.02 KiB) Downloaded 244 times
EA v predmetnej oblasti
ea.jpg
(200.45 KiB) Downloaded 239 times
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
Praveze nie je to stale rozdelene. Ja som sem dal screeny z Vadoviec, ale rovnaky problem mam aj na tej ceste pred NMnV. Poprosil by som rozdelit tento segment cca 70m od A

Kazdopadne otazkou stale zostava, preco mi to nejde. Ako postupujes ty? Mozno sa to opravi same casom, ako uz bolo naznacene vyssie, mozno robim nieco zle (aj ked doteraz na L1 segmentoch som problem nemal).
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
bod tam stale nie je, akurat zmizol ten moj UR, ktorym som mal zaznaceny zaciatok obce... a 70 tam chcem dat, ale potrebujem rozdelit tento segmment 70m od A

dakujem
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
Dik moc, opravene. Nevies, preco mi to robi, ze to nejde rozdelit?
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
ea tam mam niekolko rokov, jazdim v tomto regione pravidelne.

edit: vyskusane v novej EA (cca tyzden spat) a tam mi to funguje na ceste III. triedy s L3 zamkom. Ale je to vyslovene nova EA, nie stara EA znova prejazdena. Na starych EA aj ked znovu prejazdenych, mi to rozdelovanie stale nefunguje :cry:
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
ked mi to nepojde, tak budem s kazdou zmenou otravovat na fore a marnit cas niekoho ineho aj svoj, pripadne prestanem taketo zmeny robit. keby sa to vyriesilo, bol by pokoj :D
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message