Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
Bew1One wrote:Waze si nastavi po prekroceni hranic TTS hlas na vychozi v dane zemi. Tak to proste podle vseho je, vic na tom asi neni k reseni.
Uvediem trosku svetla alebo mozno iba viac hmly do tohto problemu. Toto sme letmo riesili cez vikend aj s HQ. Ked prejdes na dlazdicu inej krajiny tak sa "sem tam" stane ze sa jazyk prepne na defaultny TTS hlas danej krajiny. Ano "sem tam" je aj vyjadrenie waze. Zial. TTS je vzdy pre krajinu nastaveny ako default hlas, pokial nejaky TTS maju.

Ale predsa len zopar detailov:
Pokial je tvoj TTS hlas aktivovany aj v danej krajine do ktorej ides, tak by sa nemalo nic stat a pokracujes so svojim TTS.
Pokial dana krajina nema aktivovany tvoj TTS hlas, ale ma nejaky vlastny TTS hlas, dostanes ten ich.
Pokial dana krajina do ktorej prechadzas nema ziadny TTS hlas tak sa nastavi na ich obycajny v pripade ze tvoj TTS hlas nie je v danej krajine aktivovany.
Pokial mas nastaveny obycajny hlas, nezmeni sa nikdy na iny pri prechode hranic.

TTS hlasy musia byt aktivovane pre konkretne krajiny. Nie je to tak ze Gerta pojde hocikde, na wazer.sk mame napisany aj zoznam krajine kde Gerta rozprava. Nemcovi sa mohlo stat ze nemaju Nemecky TTS v cechach aktivovany a tak naskocila Eliska.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
povodne si mal Gertu? uz som to tu vysvetloval jeden prispevok pred tebou.

http://www.wazer.sk/gertruda/

Gertrúda je dostupná v týchto krajinách:
Slovensko, Česko, Rakúsko, Maďarsko, Poľsko, Ukrajina, Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, Slovinsko, Chorvátsko, Srbsko, Rumunsko a Bulharsko.

Francuzsko tam nie je.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by porubcan
vo finale ten zoznam nie je aktualne spravny, nakolko v niektorych krajinach nemaju ziadne TTS a tam ani Gertu neaktivovali. myslim ze islo o Chorvatsko, Slovinsko, Srbsko a Bulharsko su na zozname cakatelov. za nasu stranu mame ladenie TTS pre tieto krajiny pripravene... upravim info na wazer.sk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by pvo11
Problém není v mapě to máš pravdu, ale když si s tímto problémem nevíme rady my, tak pochybuji, že mu na německém fóru poradí.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message