Čerpací stanice v ČR

Post Reply

CNG

Post by ondraroztom
Ahoj
Rád bych do aplikace přidal možnost cng jelikoš lpg je v app taky a cng ne!!

Děkuji za pomoc
ondraroztom
Posts: 1
Been thanked: 2 times

Post by world_az31yziw
Ahoj, rád bych podpořil přidání paliva CNG. Jen kolem sebe mám další 3 kámoše s auty na CNG a když jedu tankovat, nikdy nejsem na čerpačce sám :-)

Skvělá zpráva. Tato funkce je již k dispozici od ledna 2020 a konfigurovatelná na úrovni editoru map pro konkrétní zemi. Obraťte se na editory map ve vaší zemi a požádejte o aktualizaci seznamu dostupných typů paliv v aplikaci.
zdroj: https://waze.uservoice.com/forums/59223 ... eferred-ga

Uměl by to někdo přeposlat country managerovi?
world_az31yziw
Posts: 3
Has thanked: 1 time

Post by GinBook
CNG ovšem ve Waze je. Stačí hledat CNG nebo CNG station.
Ovšem je pravděpodobné, že tam nebude úplně vše. Poslední aktualizace těchto míst byla loni.

A pokud jde o přidání mezi ty 4 paliva, tak sorry. Toto palivo je okrajová záležitost a prakticky na vymření. 4 paliva jsou vybrané s ohledem na odebírané množství v ČR.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6796
Has thanked: 591 times
Been thanked: 1572 times

Post by world_az31yziw
Aha, tak sorry na národní úrovni. To je trochu hloupá a zbytečná diskriminace, když by si to uživatelé CNG a třeba elektro aut spravovali sami, ne?
world_az31yziw
Posts: 3
Has thanked: 1 time

Post by AgentW4C
Netuším, proč hned ten konfrontační tón, takže se pokusím ještě jednou o vysvětlení. Aplikace umožňuje evidovat ceny pouze pro 4 druhy paliv v dané zemi (u všech čerpacích stanic stejná). V ČR jsme se rozhodli pro ta, která máme. Pokud by bylo možné přidat víc, s radostí to uděláme, ve frontě jich čeká hned několik.

Vzhledem k tomu, že CNG stanic není zanedbatelný počet, rozhodli jsme se alespoň částečně vyřešit možnost jejich nalezení pomocí bodových míst (něco podobného platí i pro elektrické dobíjecí stanice). Každý editor má tedy možnost přidávat další, případně upravovat stávající (nebo alespoň vytvořit požadavek na změnu) - jednoduché pravidlo, co a jak vyplnit viz. Wazeopedie
 
 
 
 
AgentW4C
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 151
Has thanked: 62 times
Been thanked: 67 times