Ok, dakujem, myslim, ze som to vsetko spravil, kontroloval som to po sebe niekolkokrat.
Teda okrem tohto segmentu
https://waze.com/sk/editor?env=row&lat= ... =350495299
ktory sa tiez ma s istotou volat Azalkova (a asi ma byt aj zluceny so segmentom severnejsim, toto nedava zmysel. To by som ale ja nerobil, ale nazval by som ho urcite Azalkova), ale ma L4. Okrem toho si myslim ze je uz cela tato nova stvrt spravena OK.
Co sa tyka tvojej otazky, preco som na ten segment chcel dat restrikciu, je ten, ze ten segment je neprejazdny. Je tam zamknuta rampa. Cize cezen by navigacia navigovat nemala. Rovnaka zamknuta rampa je aj na segmente TU:
https://waze.com/sk/editor?env=row&lat= ... =249566705
To znamena ze z Malinovej a celej stvrte okolo zeleznicnej stanice sa neda dostat do tychto novych ulic ktore teraz editujem cez tento segment ale treba to obchadzat cez pol dediny.
Ak som vybral zly sposob ako to spravit tak sa ospravelnujem.
Ja si myslim ze moja misia nateraz skoncila, myslim ze som to zvladol a vsetky ulice, nazvy, jednosmerky aj odbocenia vyzeraju byt OK.
Este posledna otazka ... Na vsetkych uliciach takto v obci sa nastavuje rychlost 50 ? Alebo sa to nerobi a waze vie, ze pokial som v intravilane obce tak je to automaticky 50 ? Lebo na niektorych uliciach to vidim a na niektorych nie...
Dakujem vam za trpezlivost.