Oznacenie mimourovnove sa myslim pouziva v suvislosti s krizenim dvoch ciest, nie v suvislosti s vyskou jednej cesty nad okolitym terenom. Ako napisal foxo, rampy su prepojky medzi mimourovnovo sa kriziacimi cestami.vlado_s wrote:Všetky PD sú mimoúrovňové, minimálne na 2 metrovom násype, čiže spĺňajú podmienky
Kedysi sa to pouzivalo, potom sa zaviedlo pole Alt. Name v starej Cartouche. Ktore teraz zase nemame, navyse sa nezobrazuje na mape Spravidla tam to cislo cesty v obci nedavame (aj ked si osobne myslim, ze by neuskodilo)
ahoj, to nie .. cisla ulic sa pridavaju cez stary cartouche, v novom editore sa to zatial neda .. takze bud pouzijes stary, alebo este par tyzdnov/mesiacov vydrzis s neocislovanymi ulicami.karlik-svk wrote:mam otazku, rad by som pooznacoval sidliska a cislovanie cinziakov v Skalici,
mozem pouzit Landmark, Other a ako nazov dat napr 30,31,32 SNP???
aktualizovany prvy post:
-diakritika
-zeleznice
-drobnosti a stylistika
-link od karlik-svk
-diakritika
-zeleznice
-drobnosti a stylistika
-link od karlik-svk
Ano, vseobecne platne. Nasiel som to nedavno v anglickom navode na upravu map na Wiki, v clanku o kruhovych objazdoch. Konkretne sa tam pise:
Pridal som to prave aj do prveho postu.In Waze, we do NOT name roundabout segments. These segments remain unnamed using the "No Name" checkbox for street name.
to je kolosalna kravina .. najprv ma cez pumpu ist Service road a o rok Parking Lot .. nech si to hladaju a prerabaju sami
Ano, je kvoli locku na hlavnej (lockol to uzivatel s lvl3, ty si lvl1). Riesi sa to ziadostou o unlock vo fore - vytvoris novu temu, napriklad "[L3] Dopravna, Topolcany" aby na prvy pohlad bolo jasne o aky lock ide a kde priblizne sa nachadza. Nasledne Ti to niekto odomkne a mozes to upravitreitak wrote:Hosi, https://world.waze.com/editor/?lon=18.1 ... TTTTTTTTFT
Cez ajfon som si spravil takyto kruh cesty po nasom pozemku, je to volne pristupne, bo tam mame cerpacku. Ale ani za toho oneho to neviem napojit na hlavnu cestu, je to preto, bo ta cesta je lock?
a ako vidite, tak cervene ciary su mimo skutocnej cesty, pritom som siel po ceste, co je dost zvlastne, ze to gps ma takto odhodilo, ale upravit sa to da,len sa neviem napojit, ako to spravit?
Kedysi sme pisali na SSC, pani nam potvrdila, ze v tom maju bordel a chcu to zjednotit. Zatial k tomu ocividne nedoslo. Momentalne asi jediny zdroj konzistentne sestmiestnych cisiel je OSM, cize bacha
Prave som chcel napisat, ze sup s tym na wiki hosi, lebo je to fakt dobre a ono je to uz tam
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
bud, alebo aj tie oznacit ako Odpocivadlo Cervenikmilo12 wrote:Oznacovanie odpocivadiel na dialnici:
Ahojte, vsimol som si, ze odpocivadlo Červeník je označené ako "Červeník"
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... =141215683
z hladiska navigacie to nie je korektne nakolko Červeník je obec kusok od odpocivadla.
Rampa je oznacena ako "odpocivadlo Červeník"
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... =102385811
Podla mna by mala byt rampa oznacena ako "Odpocivadlo Cervenik" a cesty na odpocivadle by mali byt bez nazvu.
Milo
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Re: SK: Pravidlá označovania ciest na Slovensku