Page 1 of 1
Středokluky, Praha-západ Požadavek na odemknutí
Posted: Sun Nov 28, 2021 11:24 am
by kanotix
Ahoj editoři,
Rád bych upravil následující segment.
Vaši pomoc bych velmi ocenil.
Trvalý odkaz:
https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... 7.20194797
Důvod: Bod adresy je ve středu domu. Navigace dovede na vedlejší silnici, vchod do domu je z druhé strany.
Díky předem,
Marek
Re: Středokluky, Praha-západ Požadavek na odemknutí
Posted: Sun Nov 28, 2021 12:26 pm
by Bew1One
Ahoj,
už jsem upravil, zprávy na fóru jsem si všiml až teď.
Tyhle problémy se řeší nastavením / pusunem navigačního bodu daného místa ne posunem celého adresního místa (máme je vloženy na souřadnicích definičního bodu z ČUZK).
Při novém vyhledání (po předchozím smazání cíle s ikonou "budíku" z historie Waze-aplikace) by již mělo Waze navigovat správně. To smazání je důležité - Waze si jinak při vyhledání nějakého cíle lokálně uloží jeho souřadnice a při změně v mapovém editoru ji nebere v potaz.
Bew
Re: Středokluky, Praha-západ Požadavek na odemknutí
Posted: Mon Nov 29, 2021 4:36 pm
by Bew1One
Ahoj - zkoušíš to v livemapě nebo v aplikaci? Navigační bod je rozhodně nastaven správně.
Re: Středokluky, Praha-západ Požadavek na odemknutí
Posted: Wed Dec 01, 2021 6:46 pm
by Bew1One
Waze říká "dojeli jste do cíle" VŽDY dopředu, ne až v cíli samém. S tím nic neuděláme.
Navigační bod tedy ještě kousek poposunu .. Jestli chceš, můžeš video (nebo odkaz na něj) poslat na bew1one.waze @ gmail.com
Re: Středokluky, Praha-západ Požadavek na odemknutí
Posted: Sun Nov 28, 2021 12:01 pm
by kanotix
Nejsem si jistý, zda jsem se vyjádřil přesně. Raději přikládám screenshot - vchod do domu je z východní silnice (označil jsem šipkou), navigace ale navádí na severní cestu. Prosím o úpravu. Velice děkuji
- waze.PNG
- (115.68 KiB) Downloaded 66 times
Re: Středokluky, Praha-západ Požadavek na odemknutí
Posted: Mon Nov 29, 2021 1:12 pm
by kanotix
Ahoj,
děkuji za vysvětlení a úpravu!
Změna se již projevila, bohužel Waze stále naviguje na severní silnici. Zřejmě navigační bod nebyl dostatečně posunutý doprava. Provedl jsem v editoru úpravu navigačního bodu. Prosím o opětovné odemknutí.
Moc děkuji!
Re: Středokluky, Praha-západ Požadavek na odemknutí
Posted: Wed Dec 01, 2021 7:13 am
by kanotix
Ahoj, zkouším obojí. V aplikaci jsem smazal historii a opravdu se bod o kousek posunul, ale navigace naviguje stejně. Problém je, že v místě kde navigace řekne: „Přijeli jste do cíle, je napravo“, stojí budova (velká garáž sousedů, která vypadá jako RD) a všichni co používají Waze (spousty kurýrů), tak jezdí k sousedům.
Přikládám screenshot z livemapy. Mám nahraný záznam obrazovky mobilu, jak Waze naviguje na toto místo, ale bohužel sem nejde vložit mp4 - mohu video zaslat případně jiným způsobem.