Post Reply

Unlock request in , Praha-východ

Post by Caddy-VW
Hi Editors,

I would like to be able to edit the following segment(s).
Your help would be greatly appreciated.

Permalink: https://waze.com/en-US/editor?env=row&l ... =163559125
Reason: Company Frantisek Brojir https://www.brojir.eu/ at  address V Jedlovci 148, Všestary u Říčan is not accessible from street "V Jedlovci". Correct way to their parking place is via street 1014 and then via unnamed street near to railway. Can you please fix it instead of me? Thanks  ;)
 

Unlock to level:

Thank you in advance,
 
Caddy-VW
Posts: 5

POSTER_ID:17411145

1

Send a message

Post by Bew1One
Ahoj,
na nás můžeš klidně česky, jsme čeští editoři ..
Jen upřesnění - řešíš navigaci na adresu firmy (tedy "V Jedlovci 148, Všestary" anebo na jméno firmy?
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Ahoj,
protože jsi dlouho neodpovídal, provedl jsem tam pár úprav, měly by být dávno "online" - ale aby se u Tebe projevily, je potřeba smazat cíl z historie vyhledávání (ať to byla adresa nebo firma) a vyhledat / navigovat se znova. Aktuálně by již waze mělo navigovat na tu nepojmenovanou ulici "zespoda".
Co se týče toho "výlupka" :) napsal jsem o názor "šéfovi". Obecně ale platí že s tímhle by se mělo vypořádat i samotné waze - pokud detekuje wazera, který zadává cenu, kterou další wazeři nepotvrdí ale naopak změní, měl by mu klesnout "kredit" a znedůvěryhodnit se, čímž by mu mělo být zakázáno upravovat ceny paliv. Toť teorie, strom života je zelený ...
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Live mapa ráda používá google adresy, opravdu to zkus spíš z aplikace. :) Ta respektuje prolinkování waze a google míst.
 
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Caddy-VW wrote: Thu Mar 10, 2022 7:53 pm Díky, mrknu na to - resp. zkusím se tam odnavigovat. A co se týká cen - proč se mi někdy pumpa "nezeptá" na aktualizaci cen? Je to tím, že je aktualizoval někdo těsně přede mnou?

 
Waze se ptát nemusí, přesto jde cena zaktualizovat "ručně" po kliknutí na žlutou bublinu a pak "čerpací stanice" - aplikace následně vyhledá čerpací stanice v blízkém okolí pro které je ochotna povolit úpravu cen a po rozkliknutí můžeš upravit nebo potvrdit. Pokud by benzinka v tom seznamu nebyla, stojí dát vědět kde k tomu došlo a koukneme na to. :)
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Caddy-VW
Ahoj, nevšiml jsem si odpovědi... :-(
No... jak bych to popsal. Byl jsem v servisu zahradní techniky, který jsem podle navigace nenašel. Až když jsem kontaktoval firmu telefonicky, tak mi poradili kudy příště nejlépe. Vjezd na pozemek je z jižní strany z nepojmenované cesty, kterou navigace ignoruje i přesto, že přijíždím od Mnichovic. Takže výsledek je, že jsem navigován přes obec Všestary a navíc pochopitelně na cestu severně od pozemku, kudy není přístup. Mrkněte prosím na fotomapu a případně mi napište na vlkr@seznam.cz

Ještě jedna věc, pro kterou jsem se dnes přihlásil. Stupid skrývající se za nickem patrikaudi4 dnes na všech pumpách okolo Čestlic nastavil nesmyslné nízké, nicméně lákavé ceny paliv. Dá se mu to nějak zatípnout? :-D

Díky, Vláďa
 
 
Caddy-VW
Posts: 5
Send a message

Post by Caddy-VW
Díky, mrknu na to - resp. zkusím se tam odnavigovat. A co se týká cen - proč se mi někdy pumpa "nezeptá" na aktualizaci cen? Je to tím, že je aktualizoval někdo těsně přede mnou?
Caddy-VW
Posts: 5
Send a message

Post by Caddy-VW
Zkusil jsem to na pc, tak nevím zda je to směroplatné... :-D

https://data.prima-net.cz/index.php/s/jiARtj42Ky9Hkew
Caddy-VW
Posts: 5
Send a message

Post by Caddy-VW
Zkusím, moc díky za vše! :)
Caddy-VW
Posts: 5
Send a message