Page 1 of 1

Unlock request in , Praha-východ

Posted: Mon Nov 29, 2021 8:12 pm
by Caddy-VW
Hi Editors,

I would like to be able to edit the following segment(s).
Your help would be greatly appreciated.

Permalink: https://waze.com/en-US/editor?env=row&l ... =163559125
Reason: Company Frantisek Brojir https://www.brojir.eu/ at  address V Jedlovci 148, Všestary u Říčan is not accessible from street "V Jedlovci". Correct way to their parking place is via street 1014 and then via unnamed street near to railway. Can you please fix it instead of me? Thanks  ;)
 

Unlock to level:

Thank you in advance,
 

Re: Unlock request in , Praha-východ

Posted: Tue Nov 30, 2021 7:16 am
by Bew1One
Ahoj,
na nás můžeš klidně česky, jsme čeští editoři ..
Jen upřesnění - řešíš navigaci na adresu firmy (tedy "V Jedlovci 148, Všestary" anebo na jméno firmy?

Re: Unlock request in , Praha-východ

Posted: Thu Mar 10, 2022 7:29 pm
by Bew1One
Ahoj,
protože jsi dlouho neodpovídal, provedl jsem tam pár úprav, měly by být dávno "online" - ale aby se u Tebe projevily, je potřeba smazat cíl z historie vyhledávání (ať to byla adresa nebo firma) a vyhledat / navigovat se znova. Aktuálně by již waze mělo navigovat na tu nepojmenovanou ulici "zespoda".
Co se týče toho "výlupka" :) napsal jsem o názor "šéfovi". Obecně ale platí že s tímhle by se mělo vypořádat i samotné waze - pokud detekuje wazera, který zadává cenu, kterou další wazeři nepotvrdí ale naopak změní, měl by mu klesnout "kredit" a znedůvěryhodnit se, čímž by mu mělo být zakázáno upravovat ceny paliv. Toť teorie, strom života je zelený ...

Re: Unlock request in , Praha-východ

Posted: Fri Mar 11, 2022 7:22 am
by Bew1One
Live mapa ráda používá google adresy, opravdu to zkus spíš z aplikace. :) Ta respektuje prolinkování waze a google míst.
 

Re: Unlock request in , Praha-východ

Posted: Fri Mar 11, 2022 7:24 am
by Bew1One
Caddy-VW wrote: Thu Mar 10, 2022 7:53 pm Díky, mrknu na to - resp. zkusím se tam odnavigovat. A co se týká cen - proč se mi někdy pumpa "nezeptá" na aktualizaci cen? Je to tím, že je aktualizoval někdo těsně přede mnou?

 
Waze se ptát nemusí, přesto jde cena zaktualizovat "ručně" po kliknutí na žlutou bublinu a pak "čerpací stanice" - aplikace následně vyhledá čerpací stanice v blízkém okolí pro které je ochotna povolit úpravu cen a po rozkliknutí můžeš upravit nebo potvrdit. Pokud by benzinka v tom seznamu nebyla, stojí dát vědět kde k tomu došlo a koukneme na to. :)

Re: Unlock request in , Praha-východ

Posted: Thu Mar 10, 2022 6:40 pm
by Caddy-VW
Ahoj, nevšiml jsem si odpovědi... :-(
No... jak bych to popsal. Byl jsem v servisu zahradní techniky, který jsem podle navigace nenašel. Až když jsem kontaktoval firmu telefonicky, tak mi poradili kudy příště nejlépe. Vjezd na pozemek je z jižní strany z nepojmenované cesty, kterou navigace ignoruje i přesto, že přijíždím od Mnichovic. Takže výsledek je, že jsem navigován přes obec Všestary a navíc pochopitelně na cestu severně od pozemku, kudy není přístup. Mrkněte prosím na fotomapu a případně mi napište na vlkr@seznam.cz

Ještě jedna věc, pro kterou jsem se dnes přihlásil. Stupid skrývající se za nickem patrikaudi4 dnes na všech pumpách okolo Čestlic nastavil nesmyslné nízké, nicméně lákavé ceny paliv. Dá se mu to nějak zatípnout? :-D

Díky, Vláďa
 
 

Re: Unlock request in , Praha-východ

Posted: Thu Mar 10, 2022 7:53 pm
by Caddy-VW
Díky, mrknu na to - resp. zkusím se tam odnavigovat. A co se týká cen - proč se mi někdy pumpa "nezeptá" na aktualizaci cen? Je to tím, že je aktualizoval někdo těsně přede mnou?

Re: Unlock request in , Praha-východ

Posted: Thu Mar 10, 2022 8:00 pm
by Caddy-VW
Zkusil jsem to na pc, tak nevím zda je to směroplatné... :-D

https://data.prima-net.cz/index.php/s/jiARtj42Ky9Hkew

Re: Unlock request in , Praha-východ

Posted: Fri Mar 11, 2022 11:21 am
by Caddy-VW
Zkusím, moc díky za vše! :)