Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Frýdek-Místek + Frýdlant n. O. Unlock request (L4 na L1)

Post by vincezzo
Ahoj editoři,

Rád bych upravil následující segmenty.
Vaši pomoc bych velmi ocenil.

Trvalý odkaz:
Změna rychlosti 1
Změna rychlosti 2
Změna rychlosti 3
Změna rychlosti 4
Změna rychlosti 5
Změna rychlosti 6
Změna rychlosti 7
Změna rychlosti + jednosměrka

Zákaz vjezdu

Důvod: změna rychlosti
Snížení zámku na úroveň: L1


Díky předem.
 
 
 
 
vincezzo
Posts: 18
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

POSTER_ID:17942904

1

Send a message
Last edited by vincezzo on Mon Jan 24, 2022 12:37 pm, edited 8 times in total.

Post by Bew1One
Ahoj, neignoruju tě :) Jen si s tím zamknutím dávám "načas", protože jsem to neměl čas v klidu projít a zkontrolovat. Takže kolegy prosím aby si toho nevšímali, díky.
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Ahoj,
konečně jsem se dostal k tomu vše projít, zkontrolovat, případně připojit a zase zamknout zpět.
Zároveň jsem se díval na permalinky z toho úvodního příspěvku - některé se mi nezobrazí, resp. nevyberou nic ve WME - můžeš je zkontrolovat (jde o rychlost 2).
Rychlost 1 by teoreticky mohl (a divím se, že ještě nenastavil) kolega @Kebb01. Ten zákaz jsem rovnou nastavil i když v reálu to žádný efekt mít nebude (na soukromou Waze nenaviguje pokud na ní neleží cíl stejně jako na nezpevněnou která tam byla dosud).
Bew1One
 
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
vincezzo wrote: Tue Dec 28, 2021 11:34 pm Ahoj editoři,

Rád bych upravil následující segmenty.
Vaši pomoc bych velmi ocenil.

Trvalý odkaz:
Změna rychlosti 1
Změna rychlosti 2
Změna rychlosti 3
Změna rychlosti 4
Změna rychlosti 5
Změna rychlosti 6
Změna rychlosti 7
Změna rychlosti + jednosměrka

Zákaz vjezdu

Důvod: změna rychlosti
Snížení zámku na úroveň: L1


Díky předem.
 
 
 
 

 
Odemčeno, prosím nenechávej to bez úprav příliš dlouho, většinou to jsou silnice vyšších tříd, díky.
 
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
vincezzo wrote: Mon Jan 24, 2022 10:40 am 1) Zkus teď ten link rychlosti 2.

2) Jinak tady máš foto té změny rychlosti v zóně v Opavě. Foceno na tomhle segmentu
 
3) Ještě jsem přidal do prvního příspěvku další segmenty.

4) Jaký význam má toto Rozdělení segmentu ? Předtím si mi na rampě nenechal rozdělit segmenty kvůli rychlostem kvůlí par desitek metru. A tady doslova to je ještě kratší rozdělené a prakticky význam nulový, jelikož se na těch devadesát tam nikdo nerozjede.

 
 

 
ad 1 - viz. samostatný příspěvek
ad 2 - věřím Ti, nekoukám, odemčeno, jen že tam v okolí bydlí jeden z kolegů editorů, tak se divím že to už sám nepodchytil. :)
ad 3 - odemkl jsem vše
ad 4 - Obecně čím jde o segment silnice vyšší třídy, tím méně raději jej dělíme. Zároveň hraje roli i rychlost která souvisí s minimální délkou segmentu - laicky řečeno - krátkým úsekem se změněnou rychlostí, pokud je předtím vyšší rychlost můžeš proletět tak rychle, že si změny ani nevšimneš, případně si díky tomu Waze na segment (když je vůči rychlosti příliš krátký uloží nesmyslné hodnoty rychlosti a to pak ovlivňuje (negativně) routing. Více asi viz. Wazeopedia. Tady je rychlost sice "teoreticky" 90 následovaná 50 ale těma rychlostma tam vzhledem ke geometrii křižovatky a následné cesty nikdo narozdíl od "přímé rampy" taky nepoletí ...
 
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Jenom pro info - segmenty opět uzamčeny po provední úpravy (potkali jsme se v chatu WME). :)
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Kafeman1
Ahoj, protože momentálně není možno měnit segmenty a tím měnit jejich ID, musím tě požádat, aby jsi s touto úpravou počkal nejméně 14 dní... Pak, prosím podej žádost novou, anebo se ozvi prostřednictvím této. Rovnou se ptej, jestli už fungují aktualizace, to je výchozí pro úpravy rychlostí....

Při práci na rychlostech dochází k dělení segmentů a s tím dojde ke měně ID čísla...
Automatizovaný systém pak nedokáže takový segment vyhledat - například kvůli uzavírce.
Kafeman1
Posts: 1076
Answers: 1
Has thanked: 450 times
Been thanked: 114 times
Send a message

Post by vincezzo
Díky za osvětu, bohužel jsem v době neaktualizaci dělal updaty na otevřených segmentech. Jelikož jsem nevěděl, že updaty nejdou a chvíli nepůjdou. Každopádně se mi updaty prokreslily do mapy s aktualizaci dne 28. 12. Tak jsem myslel, že už všechno pošlape.
vincezzo
Posts: 18
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Send a message

vincezzo
Posts: 18
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Send a message
Last edited by vincezzo on Fri Jan 21, 2022 7:49 pm, edited 10 times in total.

Post by vincezzo
1) Zkus teď ten link rychlosti 2.

2) Jinak tady máš foto té změny rychlosti v zóně v Opavě. Foceno na tomhle segmentu
 
3) Ještě jsem přidal do prvního příspěvku další segmenty.

4) Jaký význam má toto Rozdělení segmentu ? Předtím si mi na rampě nenechal rozdělit segmenty kvůli rychlostem kvůlí par desitek metru. A tady doslova to je ještě kratší rozdělené a prakticky význam nulový, jelikož se na těch devadesát tam nikdo nerozjede.

 
 
vincezzo
Posts: 18
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Send a message
Attachments