Post by tex232
foxitrot wrote:Nastavitelny lock level je ziadany uz ..... roky.
Jak málo by stačilo ke spokojenosti ... není to žádné raketové inženýrství tohle udělat ..
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
OK tak budem losovat ;-)
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by vitj
Ano, problém byl (možná pořád je), že waze si mění jednosměrky na obousměrky. Často se to projevuje, u dálnic a ostatních souběžných úseků. Bez zámků byly úseky vzájemně propojené a pod. Tyto silnice není možné nezamknout. Bohužel není možno určit úroveň zámku, takže nyní už nic nového nezamykám a snažím se odemykat vše o co si kdo požádá, ale nejde to takto všude.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Priznam se, ze trosku netusim k cemu se mam vyjadrovat. Pravidla jak funguji lock jsou zname a psal jsem ze zacatku threadu, ze uz nic nezamykam, jen odmykam. Bohuzel ne vzdy si vsimnu, ze je jednotlivy usek locknuty, staci, kdyz zmenim sipku a je na L5. Vsechno odemknout nejde kvuli automatickym upravam. Nedelali by jsme pak nic jineho nez opravovali dalnice a rychlostni silnice, najezdy atd.
Zatim muzu udelat jen jedno, odemykat na prani. Klidne mi muzete poslat vic segmentu, silnici od do nebo jinak vymezene uzemi.
Z toho co jsem cetl mi vyplyva, ze bych nemel pokud mozno editovat, abych nepreulozil locky na vyssi uroven. Nevim jestli je to uplne to nejlepsi, ale stejne mam do pulky ledna tolik prace, ze to v podstate dodrzim :-)

Jeste GinBook psal, ze nevi kde jsem AM, tedy cela CR s malym okolim.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
GinBook wrote:
vitj wrote: Jeste GinBook psal, ze nevi kde jsem AM, tedy cela CR s malym okolim.
abych to pochopil správně, kdo je L5 ať dosazený nebo svou nezmernou láskou v editování tak se mu otvírá celý stát?
V mem pripade to bylo jinak. Kdysi na zadost o rozsireni AM o par permalinku zareagovala alpha pridelenim cele CZ.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by Zirland
Vy jste se teda rozpovídali...
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"