Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Oprávnění k editaci

Post by strejda603
Zdravím editoři,

nevíte, proč nemůžu přidat bod na mapě v projeté oblasti? Pořád mi to háže chybu "Nemáte oprávnění provést některé změny"... Přitom trasu projetou mám, bod je to nový, takže uzamčený není a všechny potřebné informace mám vyplněné správně..

Díky za info.

strejda603
Snímek obrazovky 2022-12-16 v 18.17.56.png
(1.57 MiB) Downloaded 114 times
 
Snímek obrazovky 2022-12-16 v 18.16.30.png
(2.78 MiB) Downloaded 113 times
 
strejda603
Posts: 14
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

POSTER_ID:17388369

1

Send a message

Post by Bew1One
Ahoj,
na to, jak "starý" editor jsi co se týče registrace a to jak málo jsi od té doby zjevně editoval, jsi nějak najednou celý hrr do práce ve WME, co se změnilo? Myslím že na anglické části fóra je vše řečeno, proč se ptáš ještě i "kontra" tady? Nic jiného nevíme.
Bew1One
Posts: 2091
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by GinBook
Ahoj

Já se obávám, že spadáš pod Level1 a ti mají už asi třetí měsíc zakázané editovat. 
Stal js nějaký průser ve světě a Waze tým v Izraeli se rozhodnul systém upravit tak, že zakázal editace L1, no bohužel nesdělil termín,kdy jakože to bude upravené a povolené. 

Jediná pomožnost je nyní napsat co je třeba upravit a my to upravíme.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by kjus13
Nějaké noviny?
kjus13
Posts: 2
Send a message

Post by MajkiiTelini
strejda603 wrote: Fri Feb 03, 2023 8:48 amTeď toho mám v práci méně a jezdil jsem i po nových trasách, tak jsem toho chtěl využít, než se mi to zase zamkne (myslím, že nějak po měsíci "nečinnosti" se projetá trasa zase zamkne, ne? Nebo alespoň u mě se to tak děje - např. cca před 2 měsíci jsem jel do Prahy a nyní již trasu v oblastech editace nevidím)..
 
Mělo by to být snad 3 měsíce+.
strejda603 wrote: Fri Feb 03, 2023 11:20 am
Ty restrikce jsou ale zatím takové neznámé, tak když nám je pomůžeš odhalit, tak budem rádi...  :)
 
 
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 852
Has thanked: 101 times
Been thanked: 249 times
Send a message

Post by strejda603
Aha.

Takže to se teď člověk jen tak do L2 nedostane... Tak nic :)

Každopádně díky za odpověď.

strejda603
strejda603
Posts: 14
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by strejda603
Bew1One wrote: Wed Jan 18, 2023 6:10 pm Ahoj,
na to, jak "starý" editor jsi co se týče registrace a to jak málo jsi od té doby zjevně editoval, jsi nějak najednou celý hrr do práce ve WME, co se změnilo? Myslím že na anglické části fóra je vše řečeno, proč se ptáš ještě i "kontra" tady? Nic jiného nevíme.


 
Ahoj,

já to mám tak nějak "na etapy". Volného času při svém zaměstnání moc nemám, ale baví mě pomáhat a tvořit. Takže vždy, když mám trochu volného času, rád se od své práce odreaguji něčím zábavným a užitečným ;) ... Proto, ač jsem relativně "starý" editor (nejen registrací :D), mám tak málo editací. Ale "hrr do práce ve WME" jsem byl vždy, jen s tím časem je to trochu komplikovanější, a to, že jsem pořád v L1 mi to moc neulehčuje, protože většina věcí v oblastech, ve kterých jezdím (málokdy se mi povede dostat mimo své klasické trasy, takže si moc nových oblastí neodemknu) je zamčená na L2, či vyšší.. Do L2 se snažím dostat už dlouho, ale pořád se mi to nedaří - silnice ve své oblasti asi těžko upravím (bydlím v krajském městě, takže je téměř vše zamčeno na L3, a navíc to ani ve většině případech není potřeba upravovat, protože je to udělané dobře), takže 99% všech mých editací tvoří POI (párkrát už jsem o odemčení určitých segmentů žádal a až na poslední žádost, kterou jsem ani udělat nemohl, protože všichni L1 měli editace zablokované, mi vždy bylo vyhověno)... Teď toho mám v práci méně a jezdil jsem i po nových trasách, tak jsem toho chtěl využít, než se mi to zase zamkne (myslím, že nějak po měsíci "nečinnosti" se projetá trasa zase zamkne, ne? Nebo alespoň u mě se to tak děje - např. cca před 2 měsíci jsem jel do Prahy a nyní již trasu v oblastech editace nevidím)..

Co se týče mého dotazu zde, tak ač mám Waze komunitu docela rád, tak opravdu nestíhám ještě pročítat všechny ostatní části fóra (jsem rád, že tak nějak v rámci možností stíhám tu CZ/SK) a navíc, ač s angličtinou nemám žádný problém, tak když existuje možnost se na něco zeptat v rodném jazyce, je to přece jen příjemnější a jelikož jsem zde našel jen jeden příspěvek týkající se tohoto problému (od slovenského editora) a nebylo tam nikde zmíněno, co se děje, tak jsem se zeptal, jestli o tom náhodou někdo něco neví blíže... :)
 
strejda603
Posts: 14
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by strejda603
kjus13 wrote: Wed Jan 18, 2023 10:32 am Nějaké noviny?

 
S pár restrikcemi by už mělo vše fungovat! ;)

viewtopic.php?p=2325575#p2325575
strejda603
Posts: 14
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by strejda603
MajkiiTelini wrote: Fri Feb 03, 2023 1:19 pmTy restrikce jsou ale zatím takové neznámé, tak když nám je pomůžeš odhalit, tak budem rádi...  :)
 
 


 
Nevím, jak to mají noví editoři, ale i přesto, že už jsem udělal přes 2000 editací, tak jsem teď musel získat 10x potvrzení od L2+, když jsem něco přidával, aby se změny projevily... Ale nyní už můžu upravovat klasicky i bez potvrzení (pokud se nejedná samozřejmě o něco zamčeného v L2+)..

Samozřejmě, pokud si všimnu něčeho dalšího, dám určitě vědět :)
 
strejda603
Posts: 14
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message