Post Reply

Úprava adresy sídla společnosti DACHSER Czech Republic - Hradec Králové

Post by NemrutCZ
Dobrý den,

prosím o úpravu sídla naší společnosti DACHSER Czech Republic - Hradec Králové. Při zadání cesty "Dachser Hradec Králové" Waze naviguje na špatnou adresu - Dřevařská.

Jediná a správná adresa této pobočky je: Vážní 536, 500 03 Hradec Králové, Česko

Předem děkuji za rychlé a kladné vyřešení.

Martin Hora - DACHSER
NemrutCZ
Posts: 5

POSTER_ID:18097496

1

Send a message

Post by Bew1One
Ahoj - a na Smiřické 271 v Černožicích nic nemáte? Protože tam máme DACHSER v mapě. Skoro si myslím že ta chybná poloha bude z google maps, jdu to ověřit.
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Takže problém s Vážní x Dřevařskou vyřešen - opravdu bylo duplicitní místo v GMaps, před chvíli napsali že jej upravili, takže by teď Google mapy měly taky správně navigovat na Vážní. Ve Waze jsem už včera vytvořil nové místo DACHSER na Vážní a upravil uliční síť, zjevně neodpovídala realitě po výstavbě toho areálu tam. Všechny změny by měly být online buď zítra nebo max pozítří.

Zbývá tak ta otázka na ty Černožice ...
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
No tak jsem ji tedy ve Waze taky smazal. :) Takže by mělo být vše OK,

Co se týče toho Voklíku - takže Vaše je teď nově budova CATALER Europe Czech? Nebo máte svou "jen někde poblíž"?
Díky
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Tak jsem to v tom Voklíku taky upravil, online budou změny plně za 2-3 dny.
 
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by NemrutCZ
Ahoj!

Díky za odpověď a rychlé řešení.

Byl jsem prověřit Černožice a tato pobočka byla zrušena - ještě to vidím na mapách.cz, to jdu smazat. Tedy, co se týká DACHSERU v okolí HK - je pobočka na Vážní + máme novou v Týništi n. Orlicí, ale tam zatím není přesná adresa - momentálně uvádíme: Voklik 1080, která je nejblíž.

Díky

MH
NemrutCZ
Posts: 5
Send a message

Post by NemrutCZ
EDIT: Pobočku v Černožicích jsem nechal i na GM zavřít, měla by se tedy zobrazovat, jako trvale uzavřená a nebo vůbec.

MH
NemrutCZ
Posts: 5
Send a message

Post by NemrutCZ
Ano, ta firma tam údajně bude také.

V tom Týništi se primárně jedná o Panattoni Park Týniště nad Orlicí - na Google je již sklad vidět, nicméně zatím nemá přesnou adresu.

Díky MH
NemrutCZ
Posts: 5
Send a message