adresne body je mozne ziskat online pomocou elektronickej sluzby z portalu MV SR.
bohuzial vzdy iba pre jednu obec naraz. kedysi som sa s tym hral a dalo sa to.
problem u nas vo Waze je, ze kazda krajina ma cislovanie nejako a aj samotny system Waze je dost na houby spraveny - mame cisla domov iba pre pomenovane ulice (u nas pre toto pouzivame cisla orientacne) a tiez mame residential places, ktore donedavna vobec nefigurovali vo vysledkoch vyhladavania a teraz (nie som si isty) figuruju iba tie, ktore maju vyplneny aj nazov ulice.
v tvojom konkretnom pripade by stalo za zvazenie ocislovat jednu ulicu a nasledne skusat co to robi s vyhladavanim (roznymi kombinaciami - s ulicou/bez ulice...)
bohuzial vzdy iba pre jednu obec naraz. kedysi som sa s tym hral a dalo sa to.
problem u nas vo Waze je, ze kazda krajina ma cislovanie nejako a aj samotny system Waze je dost na houby spraveny - mame cisla domov iba pre pomenovane ulice (u nas pre toto pouzivame cisla orientacne) a tiez mame residential places, ktore donedavna vobec nefigurovali vo vysledkoch vyhladavania a teraz (nie som si isty) figuruju iba tie, ktore maju vyplneny aj nazov ulice.
v tvojom konkretnom pripade by stalo za zvazenie ocislovat jednu ulicu a nasledne skusat co to robi s vyhladavanim (roznymi kombinaciami - s ulicou/bez ulice...)
Re: [KOORDINÁCIA] Číslovanie domov