ozve sa ti Pista
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»
«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»
«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»
Waze podporuje len cisla orientacne, cisla supisne e-e.
A ci sa to vyriesi... vzhladom na to, ze mame uz podporu vyhladavania adries cez google... ma niekto poruke sklenenu gulu pripadne iny zdroj informacii?
A ci sa to vyriesi... vzhladom na to, ze mame uz podporu vyhladavania adries cez google... ma niekto poruke sklenenu gulu pripadne iny zdroj informacii?
Ahojte, chcel by som doplniť čísla na Ružomberku, len nemám dostatočnú úroveň - 2 (mám len 1).
Vedeli by sme s tým niečo urobiť?
Vedeli by sme s tým niečo urobiť?
ulica: Gercenova, Bratislava
je kratka, ale ma hrozny tvar. Vlastne to je skor oblast Mohli by ste prosim opravit cislovanie alebo mi ju odomknut? (som L1)
je kratka, ale ma hrozny tvar. Vlastne to je skor oblast Mohli by ste prosim opravit cislovanie alebo mi ju odomknut? (som L1)
diky, vycistil som to. Mozes zamknut.
Caute, otvaram znova toto vlakno po 2 rokoch. Moja otazka je, ci sa niekde pohla tato tema, a ci je nejaky posun v tom, ako maju byt presne oznacovane obydlia. Zacal som pomalicky cislovat malicke vychodoslovenske mestecko Svidnik. Nebudem tajit ze som tu pri Vas uplny novacik a WME som skumal od zakladov, za co patri moja vdaka aj nasmu koordinatorovi @EfendiM9 za kazde usmernenie. Co som pozeral predosle strany tohto fora tak stale nie je rozhodnute jednotne oznacovanie, jedno mesto to ma takto, druhe zas opacne. Na skusku som spravil menovane mestecko. A teraz sa sustredujem hlavne na chyby, ktore nahlasia pouzivatelia (nepravne oznacenie cez GM).
Druha otazka znie ci mame aj presny postup, ako cislovat obytne domy, nakolko som aspon ja prisiel na 2 sposoby:
1: - pomocou pridania noveho miesta, zadanim cisla domu a adresy a potom zmeny na obydlie.
2: - pomocou zvolenia ulice a funkciou "Upravit cisla domov" zadat postupne cisla na celej ulici
Co som si vsimol tak pri druhom sposobe tieto cisla neukazuje ako trojuholnicky v editore, ale cisla su viditelne len pokial sa otvori znova funkcia "Upravit cisla domov". Som sucastou tejto komunity len 2 mesiace, neviem ci tu boli uz dlhsie tieto 2 posoby.
Druha otazka znie ci mame aj presny postup, ako cislovat obytne domy, nakolko som aspon ja prisiel na 2 sposoby:
1: - pomocou pridania noveho miesta, zadanim cisla domu a adresy a potom zmeny na obydlie.
2: - pomocou zvolenia ulice a funkciou "Upravit cisla domov" zadat postupne cisla na celej ulici
Co som si vsimol tak pri druhom sposobe tieto cisla neukazuje ako trojuholnicky v editore, ale cisla su viditelne len pokial sa otvori znova funkcia "Upravit cisla domov". Som sucastou tejto komunity len 2 mesiace, neviem ci tu boli uz dlhsie tieto 2 posoby.
Použité... dom, v ktorom bývam, má iné číslo ako vykazuje mapka.gku.sk, tým nevylučujem možnosť, že ostatné môžu byť správne...Vadi58 wrote:Ak by ste potrebovali jednoducho overiť si číslo objektu, tak tu je odkaz na novú a rýchlu aplikáciu použiteľnú na PC - Mapka.
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Zadať obe čísla.
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Včera som aktualizovala čísla v mape a zadávala som číslo 5 a o cca 1300 m vzdialené číslo 5A podľa reálneho stavu.
Neviem kým, kedy, kde a v akej komunite bolo povedané, že písmená a znaky sa do mapy nemajú dávať.
Problémom ale je, že navigovania k adresám s alfanumerickými znakmi je zabugované.
Neviem kým, kedy, kde a v akej komunite bolo povedané, že písmená a znaky sa do mapy nemajú dávať.
Problémom ale je, že navigovania k adresám s alfanumerickými znakmi je zabugované.
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Vo vyhľadávaní sa objavili výsledky z Google Maps, nie je medzi nimi ani jeden z Waze.Vadi58 wrote:Ale niečo sa predsa len objaví pri vyhľadávaní ...
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Re: [KOORDINÁCIA] Číslovanie domov