Dneska bylo docela rušné ráno v Praze. Práce na Spořilovské způsobily kolaps v dopravě. Jenom upřesním, že ty chit chaty jsou informace o stupních dopravy, objízdných možnostech a podobná diskuse. Tentokrát žádné bezduché tlachání.
- Attachments
"The Wazebrity"
Tomáš Landovský dýluje české waze nálepky
"The Wazebrity"
Bonusové body (bonbony) se seberou tím, že přes ně přejedete se zapnutou aplikací.
"The Wazebrity"
Troufnu si tvrdit, že na motorce nebo v autobuse to bude fungovat stejně.filip-filip1 wrote:autem
"The Wazebrity"
Zásadní příčina je v té chůzi. Waze je navrženo jako autonavigace, proto nízkou rychlost považuje za chybu signálu a kompenzuje ji.
Sent from my Nexus S using Tapatalk
Sent from my Nexus S using Tapatalk
"The Wazebrity"
Z toho mi není moc jasné, kde ses pohyboval, pokud ne po reálných cestách.vejpuste wrote:odeslala spousta "cest", kde jsem se pohyboval. Vetsinou to nejsou realne cesty
Zde je třeba rozlišit mezi dvěma jevy. Jeden jev je automatizovaný záznam polohy (Recent routes), který je z důvodu ochrany soukromí přístupný jen tobě, ale do mapy se nijak neprojevuje. Druhá věc jsou pak "vyválcované" trasy, kdy záměrně zaznamenáváš svoji pozici pro potřeby aktualizace mapy.vejpuste wrote:Snazil jsem se je smazat, aby neprasily mapu, ale nenasel jsem kde. Kdyz jsem je prevedl na cestu a cestu nasledne smazal, tak puvodni segmenty stejne zustaly.
Recent routes jde manuálně převést na segment silnice v Cartouche, nicméně tvým postupem jsi nejprve - na základě své trasy - vytvořil novou silnici, pak jsi ji zase smazal a tím se dostal do výchozího stavu. V mapě nedošlo ke změně a historický soukromý záznam polohy je objektivním zachycením minulého jevu, ten smazat nejde.
Provedl jsem (2. listopadu) komplexní editaci v oblasti ulice Ptákovická - Šumavská - Nad Školou-Podsrpenská.vejpuste wrote:pripada mi, ze v mape uz jsou. Podle vseho je tam zadal Zirland, ale kdyz si v telefonu dam aktualizovat mapy, tak je tam stale nemam.
Poslední aktualizace Livemap - tedy map v klientech - proběhla 11. října. Proto je v telefonu nemůžeš vidět.
Je to běžné a ne jen ve Strakonicích. Připomeňme případ Prostějova, kde někdo nakreslil ulice podle satelitního snímku, načež se zjistilo, že celý satelitní podklad je posunut o 5 metrů. Je to problém fotomapy.vejpuste wrote:Vubec mi Strakonicke cesty pripadaji posunute vuci fotomape, ale to je mozna bezne.
Jinak jsem na mailu jako ostatně již v minulách dnech.
"The Wazebrity"
Re: Waze in Czech Republic