Post by Zirland
Dneska bylo docela rušné ráno v Praze. Práce na Spořilovské způsobily kolaps v dopravě. Jenom upřesním, že ty chit chaty jsou informace o stupních dopravy, objízdných možnostech a podobná diskuse. Tentokrát žádné bezduché tlachání.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
Attachments
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Tomáš Landovský dýluje české waze nálepky
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Bonusové body (bonbony) se seberou tím, že přes ně přejedete se zapnutou aplikací.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
filip-filip1 wrote:autem
Troufnu si tvrdit, že na motorce nebo v autobuse to bude fungovat stejně.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Zásadní příčina je v té chůzi. Waze je navrženo jako autonavigace, proto nízkou rychlost považuje za chybu signálu a kompenzuje ji.

Sent from my Nexus S using Tapatalk
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
vejpuste wrote:odeslala spousta "cest", kde jsem se pohyboval. Vetsinou to nejsou realne cesty
Z toho mi není moc jasné, kde ses pohyboval, pokud ne po reálných cestách.
vejpuste wrote:Snazil jsem se je smazat, aby neprasily mapu, ale nenasel jsem kde. Kdyz jsem je prevedl na cestu a cestu nasledne smazal, tak puvodni segmenty stejne zustaly.
Zde je třeba rozlišit mezi dvěma jevy. Jeden jev je automatizovaný záznam polohy (Recent routes), který je z důvodu ochrany soukromí přístupný jen tobě, ale do mapy se nijak neprojevuje. Druhá věc jsou pak "vyválcované" trasy, kdy záměrně zaznamenáváš svoji pozici pro potřeby aktualizace mapy.

Recent routes jde manuálně převést na segment silnice v Cartouche, nicméně tvým postupem jsi nejprve - na základě své trasy - vytvořil novou silnici, pak jsi ji zase smazal a tím se dostal do výchozího stavu. V mapě nedošlo ke změně a historický soukromý záznam polohy je objektivním zachycením minulého jevu, ten smazat nejde.
vejpuste wrote:pripada mi, ze v mape uz jsou. Podle vseho je tam zadal Zirland, ale kdyz si v telefonu dam aktualizovat mapy, tak je tam stale nemam.
Provedl jsem (2. listopadu) komplexní editaci v oblasti ulice Ptákovická - Šumavská - Nad Školou-Podsrpenská.

Poslední aktualizace Livemap - tedy map v klientech - proběhla 11. října. Proto je v telefonu nemůžeš vidět.
vejpuste wrote:Vubec mi Strakonicke cesty pripadaji posunute vuci fotomape, ale to je mozna bezne.
Je to běžné a ne jen ve Strakonicích. Připomeňme případ Prostějova, kde někdo nakreslil ulice podle satelitního snímku, načež se zjistilo, že celý satelitní podklad je posunut o 5 metrů. Je to problém fotomapy.


Jinak jsem na mailu jako ostatně již v minulách dnech.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"