Post Reply

Nový portál o Waze

Post by
Ahoj všem,

připravuji novou českou stránku věnovanou projektu Waze. Zatím je celý projekt v plenkách, nicméně doufám, že se brzy k němu dostanu více. Prozatím jsem připravil české fórum a prosím všechny kdo se chtějí přidat o registraci.

Pokud jste ochotni udělat cokoliv navíc, prosím, registrujte se a napište mi na uživatele admin. Zatím bude nejraději, pokud mi napíšete jednak jak zlepšit fórum, zda přidat či přeskupit nějaké rubriky.

Co se týče samotných stránek, chystám sérii článků pro začátečníky, jak pracovat a přispívat do Waze. Pokud někdo chcete nějakým článkem přispět, opět budu jen rád, případně si nadiktujte témata, zpracuji je přednostně.

Stránky najdete na waze-navigace.cz, spuštěné fórum, kde se můžete již nyní registrovat, na http://forum.waze-navigace.cz.

Takže, hlásí se někdo dobrovolně? :) Těším se, Standa

Post by libora
Není mi jasné, pro když je tady jedno fórum zakládáš nové. Stránky věnované Waze to chápu, ikdyž i zde máš v rámci možností se realizovat na blogu apod. ale duplicitní fórum :?: :?: :?:
libora
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by grafik
hmmm.... sám som pred pol rokom chystal web kde by boli užitočné informácie/nástroje pre CZ a SK komunitu ale fórum bola jediná vec ktorú som tam neriešil lebo tu jedno fórum už je.
Treba prísť s niečím užitočným...
grafik
Been thanked: 5 times

Post by MC1980
Fajn.
A proč tedy nepomůžeš tady? Proč nevytváříš hodnoty na půdě, kterou Ti již připravil někdo jiný?
Myslíš, že by Tě tu nebylo dost vidět? Pokud bys zde dělal aspoň půlku z toho, co slibuješ na svém soukromém "fóru", tak bys pro Waze udělal dost. Ale o tohle tu asi nejde, co?
Jde o to, udělat humbuk, být u toho, když to začíná, natáhnout lidi (dřív, než někdo jiný) a utržit něco málo na bannerech... :-) Jde tudíž o to, o co jde každýmu, co se naučí základy psát nějaké fórum.
Pokud máš nové poznatky, rady, tipy, proč to sem nehodíš? Já bych to určitě uvítal, protože se s Waze teprve seznamuju. A nemám potřebu studovat angličtinu, protože tady to česky. je. :mrgreen:
MC1980

Post by fotrik
Chapu tu snahu a fandim ji, kdyz jde spravnym smerem. Ale pokud uz existuje ceske wiki a ceske forum, nelibi se mi snaha o duplicitu, ktera bude jen tristit sily. Pochybuji, ze nekdo si bude davat tu praci a resit ty same problemy na obou forech. Stejne tak to nepomuze ctenarum, kteri se ztrati v tom, kde maji kterou informaci nebo jeji cast hledat a ve svem vysledku to situaci zhorsi misto aby ji pomohlo.
stavo, to neni nic proti tobe, jen si z vyse uvedenych duvodu myslim, ze to vubec neni dobry napad.
fotrik
Localizers
Localizers
Has thanked: 102 times
Been thanked: 145 times
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by Dewq
stava wrote:
Vikos wrote:[Původně jsem ti chtěl pomoci, ale pokud chceš jen tvrdohlavě duplikovat existující věci, nezbývá než popřát “hodně štěstí“ ;)
Ještě někdo chtěl? Žádnou velkou podporu jsem nečekal, protože lidi ve volném času se spíše válí u telky, než něco dělat natož zadarmo. S podivem jen zůstavá fakt, že když už něco dělají, odrazují ten zbytek.

Co se týče duplikování, já zatím slušné stránky o Waze v češtině nenašel. Ale možná se tají :D
Naprostej sozhlas.
Tady něco hledat, je jak hledat jehlu v kupce sena.
Dám příklad, už několik hodin sedím u PC a hledám, zda je někde a když tak kde server s tema odkazy vzkazy od ostatních uživatulu waze co mi vyskakujou na mapě v tabletu.
Ta slečna co mě potkala v koloně a poslala mi svuj tel by zato stála, jen jsem si ho nestačil opsat...
Nota bene, kvuli Waze se fakt nezačnu učit anglinu, zato mi to nestojí.
Dewq

Post by erixooon
Dewq wrote:Nota bene, kvuli Waze se fakt nezačnu učit anglinu, zato mi to nestojí.
[flame] A co se jí začít učit kvůli sobě ;-) [/flame]
erixooon

Post by Dewq
erixooon wrote:
Dewq wrote:Nota bene, kvuli Waze se fakt nezačnu učit anglinu, zato mi to nestojí.
[flame] A co se jí začít učit kvůli sobě ;-) [/flame]
ha ha ha
Já to odmítam z princimu, nejsem amerikanista
Dewq

Post by erixooon
Zpět k tématu: Tak asi Ti nikdo nebude bránit přispívat na ten druhý web. Nejlepší je nechat tomu volný průběh a každý si vybere to, co mu vyhovuje nejvíc.

Na druhou stranu všichni tvůrci (editoři) by se měli řídit stejnými pravidly, a rozdělení komunity by tomu nemuselo prospět.
erixooon

Post by erixooon
tex232 wrote:Další portál je zde

http://www.waze-navigace.cz/
No, to je ten, o který v tomhle vlákně jde ;-)
erixooon

Post by greby
stava wrote: Momentalne je nejvetsi brzdou nemoznost delat screenshoty na Androidu (nemam root, nechci prijit o zaruku) a ofiko reseni neexistuje. Kupovat telefon pro tuto hloupost nehodlam.
Zdarec. co se tyka screenshotu bez rootu telefonu, mohu doporucit Screenshot UX. Funguje bezvadne.

Jinak podporuji myslenku web stranek, kde se clovek dozvi prvotni informace o waze.
Hlavne bych tam pak dal pravidla na editaci map, ktera se odsouhlasila na zdejsim foru.

Ale urcite bych nezavadel nove oficialni forum, kdyz uz jedno je a funguje dobre.

Sve forum si tam klidne dej, ale bylo by fajn, kdybys tam dal odkaz na zdejsi forum.

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2
greby
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time