Post Reply

Historia jazd

Post by
Ešte v sobotu som si na jazdy klikal a fungovali. Teraz v jazdách ostal len popis. Myslím, že by mi táto funkcia veľmi chýbala. Pri každom prihlásení začínam práve cez jazdy na vstup do jednotlivých regiónov.

Miki

Post by foxitrot
Ešte som to tu nevidel nikde spomenuté, ale narazil som na skript, ktorý ruší to hlúpe obmedzenie na 5 jázd na záložku a zobrazí ich pár desiatok: DrivesTabEnhancer.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 1275 times
Been thanked: 652 times
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by b-007
foxitrot wrote:Ešte som to tu nevidel nikde spomenuté, ale narazil som na skript, ktorý ruší to hlúpe obmedzenie na 5 jázd na záložku a zobrazí ich pár desiatok: DrivesTabEnhancer.
Dík, tohle mi dost chybělo...
Po "upgrade" Waze jsme si v tomto dost pohoršili...A ani už nedoufám, že se to zlepší (hlavně ta historie je tam opravdu jen pár týdnu) a tím mě dost štvou, hlavně, že tam mají virtuální záznamy až nevím kam...Scoreboard také už vylepšují 1/4 roku, takže to asi dopadne stejně :-).
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Has thanked: 117 times
Been thanked: 346 times

Post by Dudek-
Je něco nového s historií ? Mě se stále nezobrazuje a nikde jsem nic nenašel co s tím.
Dudek-
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Post by b-007
Musíš bohužel počkat...lebo Waze. Už se mi načetly některé jízdy (určitě né všechny) do 26.10.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Post by b-007
jo tak nějak ;-)
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Post by Dudek-
V levo vydím všechny a na mapě nejde zatím nic. Snad to brzo pujde.
Dudek-
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Post by cztomi
Zdravím vespolek. Chtěl jsem psát dotaz, ale koukám, že nejsem sám. Tak vyčkám.
cztomi

Post by charlie2806
Jak často se vám jízdy aktualizují?
Vrátil jsem se k Waze po odmlce a jezdím 3 dny a žádné trasy nevidím.
charlie2806
SGS 3
Liberec

Post by DjjDcz
v posledni dobe jsem na to taky koukal, ze se mi neukazuji vsechny jizdy, mam tam samy (cucky) pojizdky po brne, ale 4× cesta brno - znojmo - pavlice a zpet co jsem jel 1.11. nikde :)
a zaroven cca 14 dni mi v mobilni aplikaci prestali fungovat pratele, nikoho nevidim :( a to spolujezdec co sedel primo vedle me cekoval a taky nic . v cajku to asi neni ale co vono to zas pujde secko casem no ne :)
DjjDcz
Has thanked: 4 times

Post by DjjDcz
trošku mám i podezření, nebo se mi to tak občas aspoň zdá, že se v pohodě nahrávají kratší jízdy, ale jakmile je to delší, hóóódně delší, štreka, tak néé vždy sem ji měl nahranou.
DjjDcz
Has thanked: 4 times