Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Rst193
Ja to tiez nerobim pre body a nic podvodom ziskavat nechcem, predpokladam, ze to skoro nikto tuna...
Preco by si nemohol byt nikdy L4? Myslim, ze trochu prace a bude aj to :D
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Rst193
vy viete kolko mate editov? :D :D :o :o :o
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Rst193
jozko82 wrote:Okusil som, co je to mat 50k+ editov. Stravil som nad editorom dlhe vecery, ktore nelutujem. Rozdal som niekolko nalepiek a pritiahol k waze asi 20 denne jazdiacich dusi. Co okrem mozno falosneho pocitu vynimocnosti mas z bodov, ked aj tak jazdis v miestach, kde si takmer vsetky udalosti nahlasujes sam pre seba? :-( Problemy na cestach nahlasujem cez URka a odpovedam na dotazy editorov, ked treba nieco vysvetlit. Netrapia ma uz novi editori, ktori kaslu na pravidla a neodpovedaju na PM, a koli ktorym sa zamykaju mapy lockom L4+. Chapem tiez dovody, no vadi mi, ze sa mapy a data cim dalej viac licencne uzatvaraju. Z toho vsetkeho mi vychadza, ze clovek moze editovat len z cistej zaluby a pri obetovani svojho volneho casu. Obdivujem vas preto, ze napriek vsetkemu sa venujete editovaniu a tiez mate chut bojovat s veternymi mlynmi typu "lebo waze". Palec hore a cukrik do mapy :-)

Mal si 50+ editov a teraz iba 75???
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Rst193
GinBook wrote:Jen jedno napisu:

Hazete flinfu do zita aniz by jste vystrelili.
To mne mrzi.

Porad je tu sposty prace. Mate nyni moznost rozsirit AM, obzvlaste ti co zde komunikuji, takze vymluva ze nemate kde editovat tady neni.
Je to jenom o tom case a zda se vam chce. A vymluva na zamky je vymluva. Odemykame celkem pruzne. Navic pokud nekdo napise chci odemknou cestu od-do ma odemceno. Mame zimu. Nemusite "obrazne receno" okopavat repu. Editujte a do jara jste L4.

Hazete flinfu do zita aniz by jste vystrelili.
To mne mrzi.

Komentář z telefonu.

Suhlasim, ze tu kopec prace. Ako som zistil v CR nie su na mape cele obce. Celkom ma to potesi ak nejaku vytvorim. Aj ja mam mozno 50k editov, netusim ( lebo dashboard waze :D ). Editujem ak mam cas, ale ak urobim za tyzden cca 3000 - 5000 editov, tak 100k mam naozaj do jari.
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Rst193
jozko82 wrote:Guri vie kto som. Z flinty som si teda zastrielal az az :-) Zrusil som stary ucet a zacal s cistym stitom. A na zamky sa nevyhovaram, lebo maju svoj zmysel. 50k+ editov som mal poctivych a dalsich 100k editov nepoctivych.

.... nebodaj z Giraltoviec? :D
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Rst193
... ako hrob ;)
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Rst193
jozko82 wrote:Inak je zaujimave sledovat, ako sa spravaju segmenty vytvorene alebo efitovane vymazanym editorom (vid napr. Giraltovce). Vo fore sa posuvaju uzivatelia a zalozenie vlakna je na druhom diskuterovi. Zaujimave :-)

hm, ake jednoduje je stat sa waze admin-om..... vytvorene waze_admin(1) :D
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Rst193
Ale chlapci nechite aby bolo vsetko naraz ... lebo Waze :twisted:
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Rst193
ani srnka netusi ako to rataju..... cca20% jazd nie je a dve UR z troch nie su na mape
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Rst193
foxitrot wrote:Kam ten spěch, veď je ešte len november? :???:

zeby sme sa dockali vianocneho darceka? :D
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message