Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by vjeko-O
EasyRiderHR wrote:Primjetio sam danas problem s najavom skretanja kod velikih raskrižja, gdje imamo dijagonalnu putanju za skretanje u lijevo. Na primjer, skretanje iz Držićeve u Vukovarsku. Obzirom da taj diagonalni komad ceste nema ime, Waze će prilikom vožnje po Držićevoj najaviti skretanje polu lijevo u Držićevu, što baš i nije neka korisna, a niti točna informacija.

Pitam se bi li Waze umjesto toga najavio skretanje u Vukovarsku, ako bi označeni dijagonalni dio nazvali "Vukovarska"? Što mislite, bi li iz istog razloga bila dobra ideja sva takva skretanja nazvati ne po imenu ceste iz koje se granaju, niti ostaviti neimenovano - već po imenu ceste u koju vode? Na primjer i ovo skretanje iz Držićeve prema jugu u Vukovarsku također nazvati Vukovarska, umjesto Držićeva, kao što je sada. Tako bi najave skretanja u vožnji bile korisnije.
Provjerio sam par puta po ST i meni to radi ok, najavljuje mi onu ulicu koja ima ime, znači OK je. Ne znam zašto to nije tako u ovom slučaju, ja sam ti imenovao te rampe kako si tražio al mislim da nije potrebno, vjerovatno je greška kod aplikacije. A vidim da si stavljao veće kuteve kod nekih skretanja zbog pa javi kako to funkcionira.
vjeko-O
Posts: 209
Has thanked: 2 times
Been thanked: 28 times
Send a message
[img]https:///0NAfp[/img]