Post Reply

[L4] Tesarske Mlynany

Post by ma5jkl
Ahojte,

Vsimol som si nepripojene:

https://www.waze.com/editor/?env=row&zo ... ,207153949
Ta "jednosmerka" (nepamatam si, ze by to tak bolo oznacene, niekto miestny moze overit) ma prikazany smer ZM. Ta druha asi povolene oba smery.

Inak mam otazku na oznacenie cesty "Service road", v hlavnom navode nie je service road spominany... Tak teda kedy pouzivat, ak vobec?

Vdaka.

Miso.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 632 times
Been thanked: 717 times
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«Samsung Note 8» «VW Golf 6 Cabrio»
https://i.ibb.co/ZNbYyt5/RIPIain.png R.I.P. Iainhouse - Oct 21st 2021

Post by porubcan
pripojene, odbocenia tak ako si napisal. ked sa niekto domaci ozve, mozeme zmenit

service road podla uvazenia, ja osobne asi takto: obsluzne komunikacie (logisticke arealy, benzinky, autoservisy, zasobovanie obchodnych domov a pod), ktore nie su beznymi ulicami ani polnymi cestami ani parkoviskami a zaroven su verejne pristupne, tiez asfaltove cesty v lesoch ak su verejne pristupne a nemaju zakaz vjazdu...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 619 times
Been thanked: 1810 times

Post by mylan
porubcan wrote:service road podla uvazenia, ja osobne asi takto: obsluzne komunikacie (logisticke arealy, benzinky, autoservisy, zasobovanie obchodnych domov a pod), ktore nie su beznymi ulicami ani polnymi cestami ani parkoviskami a zaroven su verejne pristupne, tiez asfaltove cesty v lesoch ak su verejne pristupne a nemaju zakaz vjazdu...
Súhlasím s porubcanom, popísal to presne, jediné čo, u benziniek zvyknem používať skôr "parking lot road". Keď tam je service road, tak waze sem tam naviguje cez benzinku.
mylan
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by porubcan
Na benzinkach pouzivan parking az ak sa vyskytnu problemy s routingom cez benzinku...

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by vyrobca
Tu cestu som tam zakresloval ja... je to tak, ako je to teraz skreslene. Stara google snimka.... :roll:
vyrobca
Been thanked: 9 times

Post by vlado_s
porubcan wrote:Na benzinkach pouzivan parking az ak sa vyskytnu problemy s routingom cez benzinku...
V Ružomberku nič nepomáha... 21.10. tam Magic niečo menil, uvidíme...
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 132 times
Been thanked: 357 times

Post by vyrobca
Inak kusok odtialto som skreslil dve cesty ktore nie su nadpojene.. su to sice take polne ale aj tadial sa jazdi.. :-) Nevadi ze to v podstate spada do Zlatych Moraviec a davam to sem ?
https://www.waze.com/sk/editor/?zoom=5& ... =234034708
https://www.waze.com/sk/editor/?zoom=5& ... 49&env=row
vyrobca

Post by porubcan
dat to sem, to nie je to ziadny problem. obe som pripojil a mam otazku k tej prvej, ta realne patri do intravilanu? tym ze je mimo uzemia obce vyznaceneho dopravnymi znackami by mala byt "no city", jedine, ze by na nej bola pouzivana adresa Chyzerovecka, Zlate Moravce pre jednotlive budovy...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by vyrobca
No mas pravdu, Zlate Moravce zacinaju pred prvymi domcekmi... ale dal som tam nazov Chyzerovecka kedze ta by mala podla mna koncit az na krizovatke s okresnou cestou. Kedze je tam nejaka cisticka vod s budovami, nejaka adresa by tam mala byt..
vyrobca

Post by porubcan
to ze v google mapach je uvedeny nejaky nazov ulice nie je bernou mincou... je tam kopec vselijakych nezmyslov... idealne by bolo zistit skutocny stav z nejakeho oficialneho dokumentu, oficialneho GIS mesta, uzemneho planu alebo podobne...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs