Post Reply

Brisanje Map Chata

Post by EasyRiderHR
Jel zna netko kako se može izbrisati map chat? Nešto sam eksperimentirao, pa sam kreirao par map chatova i sad ih ne mogu izbrisati. Smeta mi što svaki put kad pokrenem Waze, krene mi ispisivati primljene poruke, čak i one koje sam već pročitao.

Također mi se jučer na karti pojavio nekakav oblačić kojega je generirao WazeBot i ja tamo napisao poruku. I sad svaki put kad upalim Waze, prikazuje mi popup. Kako to ugasiti? Poprilično iritantno...
1.PNG
(93.37 KiB) Downloaded 325 times
EasyRiderHR
Posts: 235
Has thanked: 46 times
Been thanked: 30 times

POSTER_ID:16805589

1

Send a message

Post by kiki-rovinj
Ma u globalu se ovi Map Chat sami nakon nekog vremena obrišu.
Meni se otvori pop-up prozorčić samo jednom po primljenom komentaru a to je možda jer kad ga dobijem otiđem u postavke, poruke i tamo ili pročitam novu poruku ili označim sve ako ih ima više i stavim kao pročitano.
Šta se tiče ovoga u Sarajevskoj radimo neke testove rutabilnosti Zagrebom i kao točku testiranja uzet je upravo taj rotor i iz tog razloga je stavljen Lock na Level 5 dok se ne dovrše testiranja.
Ako bude sve išlo po planu ovo bi testiranje rutabilnosti trebalo završiti do kraja ovog mjeseca.

Inače WazeBot je obavještajni centar koji ide preko Mađarskih usluga a upute možeš naći uvdije:

viewtopic.php?f=590&t=40391

Pozdrav.
kiki-rovinj
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 507
Has thanked: 54 times
Been thanked: 32 times
Send a message
[img]https:///hh75S[/img]
Waze Beta 3.9.3 • Samsung Galaxy S3 Neo Android 4.4.2.
Croatian Community Leader • Croatian Forum Moderators • Feed Country Manager