Teendők

Moderators: zsezo, marcedli, pulsarxp, Watt25

Teendők

Postby retttenet » Thu Jun 16, 2011 7:16 pm

pulsarxp wrote:
Szikra wrote:M15 és M19 javítva Freeway-re!
A szabál az szabál! :D

:lol: gyors voltál :) M1-en kicsit szögeltem, mert pár lehajtó nem volt bekötve a kettébontás után ;)
Ja, és autópályát érdemes Lockolni, a gps jel pontatlansága végett, hogy ne szüntesse meg a sávok irányát.

A Waze most már csak akkor módosítja automatikusan az utat, ha hengerelve volt de még nem nyúlt hozza senki. A szerkesztett utakhoz már nem nyúl. Tehát a lockolás nem kell. ( sőt, úgy vettem észre, hogy a lockolt utaknál valahogy nem teljesen korrekt az átlagsebesség frissítése, ezért már károsnak érzem a lockot)
retttenet

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Teendők

Postby norbertn » Fri Nov 26, 2010 1:07 pm

Vannak wazésok, akiknek nincs idejük az Interneten szerkesztgetni a térképen, viszont nagyon sokat vezetnek és esetleg még arra is van idejük, hogy egy területet nagyjából leúthengereljenek. Vagy valaki jár valahol, van ideje hengerelni, de nem igazán ismerős arra ahhoz, hogy szépen megszerkessze a térképet.
Jó lenne, ha valahol egy helyen gyűjtenénk az ilyen jelentősebb hengereléseket abból a célból, hogy esetleg valaki, aki nem vezet olyan sokat, viszont szívesen szerkesztget, megtalálja a még szerkesztésre váró területeket, illetve hosszabb utakat.
Lehetne a Wiki-ben is, de szerintem oda még nehezebb meggyőzni az embereket, hogy használják. Szóval aki ilyen helyen hengerel jelentős mennyiségűt, az ide beírhatja és remélhetőleg valaki majd megszerkeszti a térképet. Ha nem más, talán majd az Area Manager. :)
norbertn

Been thanked: 2 times

Re: Teendők

Postby Szata76 » Tue Dec 04, 2012 12:37 pm

Castiel027 wrote:Üdv!
Isaszeg településen elég jól hengerelgettem szerintem. Sajna szerkeszteni nincs lehetőségem. Remélem akad valaki aki majd megcsinálja! Köszönöm!

Nézd meg a szerkesztőben, mert ahol jártál, ott szerkeszteni is van jogod. Ha mégsem, vagy zárolt út miatt van gondod a bekötéssel, jelezd a régió topikjában.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 307 times
Been thanked: 484 times

Postby SgtBoscorelli » Tue Dec 04, 2012 3:02 am

Üdv!
Isaszeg településen elég jól hengerelgettem szerintem. Sajna szerkeszteni nincs lehetőségem. Remélem akad valaki aki majd megcsinálja! Köszönöm!
SgtBoscorelli

Been thanked: 0 time

Postby railcar » Fri Nov 02, 2012 6:32 pm

Szikra wrote:
railcar wrote:Srácok, Kaposvár ugyan darabra elég jól áll, viszont többnyire retttenetesen el van csúszva (GPS pontokhoz, műhódhoz képest), jó lenne, ha némi segítség akadna.

Már ott is vagyok, segítek! ;)

Köszi.
Úgy néz ki, a Bing kép elcsúszása a dombtetőkön -25m;5m, a völgytalpon -15;3; de mintha kelet felé ez kissé csökkenne. Mindig a legközelebbi forgalmas út GPS pontkötegéhez érdemes kalibrálni.
railcar

Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Postby Szikra » Fri Nov 02, 2012 5:33 am

railcar wrote:Srácok, Kaposvár ugyan darabra elég jól áll, viszont többnyire retttenetesen el van csúszva (GPS pontokhoz, műhódhoz képest), jó lenne, ha némi segítség akadna.

Már ott is vagyok, segítek! ;)
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 536 times
Been thanked: 464 times

Postby railcar » Thu Nov 01, 2012 6:04 pm

Srácok, Kaposvár ugyan darabra elég jól áll, viszont többnyire retttenetesen el van csúszva (GPS pontokhoz, műhódhoz képest), jó lenne, ha némi segítség akadna.
railcar

Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Postby Watt25 » Mon Sep 24, 2012 2:17 pm

wroadd wrote:Watt, kérlek nézz majd erre rá, látom, te kezdted el szögelni

Bp XXII.

Igen, ez így egyelőre jó. Vagy legalább is tudtommal még nem adták át, ezért csináltam így. Ha valaki tud róla, hogy átadták (hivatalosan is, tehát nincsenek mindkét irányból behajtani tilos táblák), akkor szóljon.
Watt25
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 13 times
Been thanked: 66 times

Postby wroadd » Thu Sep 20, 2012 8:19 pm

Watt, kérlek nézz majd erre rá, látom, te kezdted el szögelni

Bp XXII.
wroadd

Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

Postby Szikra » Tue Jun 19, 2012 9:23 pm

Ha valaki ismerős Veszprémben ránézhetne erre!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 536 times
Been thanked: 464 times

Next

Return to Egyéb felvetések