Teendők

Moderators: zsezo, marcedli, pulsarxp, Watt25

Teendők

Postby norbertn » Fri Nov 26, 2010 1:07 pm

Vannak wazésok, akiknek nincs idejük az Interneten szerkesztgetni a térképen, viszont nagyon sokat vezetnek és esetleg még arra is van idejük, hogy egy területet nagyjából leúthengereljenek. Vagy valaki jár valahol, van ideje hengerelni, de nem igazán ismerős arra ahhoz, hogy szépen megszerkessze a térképet.
Jó lenne, ha valahol egy helyen gyűjtenénk az ilyen jelentősebb hengereléseket abból a célból, hogy esetleg valaki, aki nem vezet olyan sokat, viszont szívesen szerkesztget, megtalálja a még szerkesztésre váró területeket, illetve hosszabb utakat.
Lehetne a Wiki-ben is, de szerintem oda még nehezebb meggyőzni az embereket, hogy használják. Szóval aki ilyen helyen hengerel jelentős mennyiségűt, az ide beírhatja és remélhetőleg valaki majd megszerkeszti a térképet. Ha nem más, talán majd az Area Manager. :)
Hardware: Vodafone LG Optimus L9II- LG D605
Software: Waze 3.9.6.0
Waze Magyarország
norbertn

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Teendők

Postby Watt25 » Fri Nov 26, 2010 9:25 pm

Na, akkor én már is megragadnám a lehetőséget...
A héten jártam az Kálvin téren és gondoltam kijavítom ott a furcsaságokat, de aztán rájöttem, hogy az építkezés miatt nem igazán vagyok képben, hogy most ott mik a szabályok. Láttam azt is, hogy xerxesz is próbálta ma javítani már, de még talán most sem tökéletes.
Nézzetek rá. Köszi.
Samsung Galaxy SIII LTE - Android 4.4
Area Manager: Érd - Martonvásár - Dunaújváros háromszögben
Ford Mondeo MK2 Tournier
Watt25
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 13 times
Been thanked: 65 times

Postby schonmisi » Fri Nov 26, 2010 10:45 pm

Watt25 wrote:Na, akkor én már is megragadnám a lehetőséget...
A héten jártam az Kálvin téren és gondoltam kijavítom ott a furcsaságokat, de aztán rájöttem, hogy az építkezés miatt nem igazán vagyok képben, hogy most ott mik a szabályok. Láttam azt is, hogy xerxesz is próbálta ma javítani már, de még talán most sem tökéletes.
Nézzetek rá. Köszi.

épp én engedélyeztem xerxesz-nek a törléseket... eredetileg, úgy gondoltam, majd én rendbe hozom a kálvin teret, de rájöttem, hogy fogalmam sincs a környékről(annak ellenére, hogy pár száz méterre naponta megfordulok) Kicsit arrébb az u.n. a belváros új főutcájának egy részét befejeztem, de a kálvinhoz nem mertem hozzá nyúlni... :)
Image
Hardware:
Sony Xperia Z3 Compact OS: 4.4.4
iPad 3 (A1430) OS: 7.1.1
Car: Honda Stream 2.0
schonmisi

Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Postby pulsarxp » Sat Nov 27, 2010 2:03 am

schonmisi wrote:
Watt25 wrote:Na, akkor én már is megragadnám a lehetőséget...
Nézzetek rá. Köszi.

épp én engedélyeztem xerxesz-nek a törléseket... eredetileg, úgy gondoltam, majd én rendbe hozom a kálvin teret, de rájöttem, hogy fogalmam sincs a környékről(annak ellenére, hogy pár száz méterre naponta megfordulok) Kicsit arrébb az u.n. a belváros új főutcájának egy részét befejeztem, de a kálvinhoz nem mertem hozzá nyúlni... :)

hát én legalább hetente egyszer - kétszer átmegyek a Kálvin téren, de nem lenne bátorságom megrajzolni :DDD az a káoszt ami jelenleg ott uralkodik nem is lehet szimulálni.. egyik nap így kell menni, másnap már máshogy. :mrgreen: véleményem szerint meg kell várni az építkezés végét (vagyis mire elindul a metró (vagyis soha :lol: )) és akkor lesz érdemes megrajzolni
Image
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S6 Edge Plus : Android 5.1.1
Car: Peugeot 206 SW
pulsarxp
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 86 times
Been thanked: 98 times

Postby norbertn » Sat Nov 27, 2010 5:51 am

Törökbálint-Tükörhegyet hengerelgetem apránként, szerintem annyi már van, hogy lehet vele kezdeni valamit.
Waze Magyarország
norbertn

Postby Watt25 » Sat Nov 27, 2010 7:05 pm

6228-as utat jogosulatlanság miatt nem tudom bekötni a 6-os útra. Valaki tegye meg.
Megtörpént, ha jól láttam.
Samsung Galaxy SIII LTE - Android 4.4
Area Manager: Érd - Martonvásár - Dunaújváros háromszögben
Ford Mondeo MK2 Tournier
Watt25
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 13 times
Been thanked: 65 times

Postby norbertn » Sat Nov 27, 2010 9:26 pm

Kérem szépen Veszprém hengerelgetését, én majd szerkesztgetem.
Plussz valaki javítsa már ki azokat az utcákat Győrben, aminek a település nevében Györ van, így, rövid ö-vel. Nagyon idegesítő.
Waze Magyarország
norbertn

Postby xerxesz » Sat Dec 04, 2010 11:03 pm

Watt25 wrote:Láttam azt is, hogy xerxesz is próbálta ma javítani már, de még talán most sem tökéletes.
Nézzetek rá. Köszi.

Nyah, még mielőtt idekerültem volna, már milyen népszerű lettem :)

Eddig 3x estem neki lelkesen a Kálvinnak. Aztán mindig kicsit javítottam, és rájöttem, hogy nem jó. Próbáltam a gugli maps alapján is, de nem lett 100-as. Most megnéztem, még mindig nem jó, ráadásul a Baross utca eleje kifele egyirányú lett, holott az behajtani tilos - mondjuk lehet, hogy valaki bringával végigment ott, és az bezavar??? - de valamelyik nap megcsinálom rendesen, mert mégiscsak ciki, hogy ott megyek el hetente 3-4x, aztán így néz ki ;)
Me: http://about.me/xerxesz
Hardware: Samsung Galaxy Note
Software: Waze Android 3.6.0.0
Car: Ford Focus 1.6, Fiat 127 '74
xerxesz

Been thanked: 14 times

Postby SWSAmor » Sun Dec 19, 2010 12:18 am

Sziasztok!
Nem rég csatlakoztam a Waze táborhoz és megdöbbenve tapasztaltam, hogy Budapesten a XI-XXII kerület határán levő Kelenvölgy-Rózsavölgy terület maga a Void. :o
Mivel szüleim ott laknak így most az ünnepek alatt szépen hengerelgetek egy kicsit, viszont a térképhez még nem nagyon értek, ezért jó lenne, ha majd valaki ránézne, ne csináljak több kárt mint hasznot. Azt hiszem xerxesz az AM ezen a területen...
Előre is köszönöm!
SWSAmor

Postby norbertn » Sun Dec 19, 2010 6:16 am

SWSAmor wrote:Sziasztok!
Nem rég csatlakoztam a Waze táborhoz és megdöbbenve tapasztaltam, hogy Budapesten a XI-XXII kerület határán levő Kelenvölgy-Rózsavölgy terület maga a Void. :o
Mivel szüleim ott laknak így most az ünnepek alatt szépen hengerelgetek egy kicsit, viszont a térképhez még nem nagyon értek, ezért jó lenne, ha majd valaki ránézne, ne csináljak több kárt mint hasznot. Azt hiszem xerxesz az AM ezen a területen...
Előre is köszönöm!

Ahol semmi nincs, ott kárt nem csinálhatsz! Fõleg, ha amikor elkészülsz egy résszel szólsz, valaki kicsit ránéz, akkor esélyes, hogy kétszer sem kell csinálni. A legjobb helyet választottad kezdéshez!
Szuper, hogy beszállsz a Waze-ba!
És vigyázz a havas utakon! ;)
Waze Magyarország
norbertn

Next

Return to Egyéb felvetések