Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by GinBook
JDvorakCZ wrote:Jak je to u map ulic, které poskytují přímo obce? To se smí používat?
Ještě strpení, řešíme to... "soon" vyhlásíme oficiální výsledky a rozhřešení.

Dík
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Zajímavý script pro správu oblíbených míst v editoru. viewtopic.php?f=819&t=106910
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
bebebrumik wrote:Skript přidávající lištu s odkazy na "povolené" zdroje dat v ČR.
https://greasyfork.org/en/scripts/6349- ... override=1

Povolené v uvozovkách, protože ne vše je povolené. Tzn. třeba se nesmí využívat podkladové fotomapy u interaktivních map. Jde tedy jen o cesty, čísla, uzavírky, ulice...

Upřesním:

- povolené je se podívat na čísla silnic u ŘSD a kama vedou. Navíc, ověřování silnic se musí dělat jen z tohoto odkazu http://geoportal.jsdi.cz/flexviewers/Si ... ni_sit_CR/. Z jiného místa nikoliv!
- povolené je se podívat na uzavírky, hlášení, jiné hlášení u JSDI.
- povolené je se podívat na jméno ulice a číslo popisné u ČUZK.

nic víc!
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Novinka - [Script] WME PlaceNames

viewtopic.php?f=819&t=116843
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jeden script to driv umel. WME Place Tool. Bohuzel uz nefunguje jak by mel, tak jsem ho deaktivoval. Vyzkousej sam.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Tak jsem se díval, a proběhla aktualizace toho scriptu, takže se mrkni, já to používám hlavně na nepojmenované parkoviště.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
ma5jkl wrote:nejako mi to nerabotaje. aj highlight som vypol. "já to používám" znamena ze ti to ide aj teraz alebo to malo byt skor "já to používal"? len ci mam hladat chybu niekde u seba
Asi takto, script jako takový se mi zapne (chrome). v nastavení mám zaškrtlé všechny položky.
Vrstva Místa se nezapíná jako obvykle ve vrstvách vpravo nahoře, ale musí se vždy zapnout a vypnou v tom scriptu. Potom si odzkoušej ty filtry.
Já to vždy a jenom používal na zvýraznění parkovišť. Pokud totiž nemá parkoviště jméno, je podbarvení do červena. Dříve ještě byla funkce kdy to jedním kliknutím rovnou parkoviště pojmenovalo [P], no to teď už nefunguje.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ee, obavam se, ze je to ciste na tobe. ;-)


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
To ti zobrazi jen, ze je pripadne jedno a vice cislo na segmentu. Ale kontrola cisel jako takovych neni.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Potom Toolbox. Jen upozorním, je to trochu zbraň. Tedy když nevíš co která funkce dělá, radši to nedělej a nebo se ptej. Pro běžné zvýraznění ulic, zámků, a dalších filtrů/vrstev je to OK.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message