Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by pvo11
Snímek je pořízený když jsem zastavil na parkovišti, to parkoviště má na délku 80 m, takže vzdálenost 40 m ke značce cíle odpovídá.
Bazilika je sice kousek od parkoviště, ale je to asi 100m a ne 1,2 km.

Už se nepamatuji, co jsem dal vyhledat Myslím, že Velehrad, a i bod cile odpovídá centru obce, ale to není pro ty vzdálenosti tak podstatné.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
JaRoY wrote:Ukazuje ti to tak preto lebo mas nastavene navigovanie do ciela cez iny ciel. Kedze mas fialovu stopu kazdy.
Má na mysli průjezdní bod? Ten jsem tam určitě nezadával.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
JaRoY wrote:Podla screenu co si dal je tam ten prejazdny bod. A cielovy bod je velehrad. Preto aj ten cas prijazdu je iny.
Podle čeho soudíš, že je tam průjezdní bod.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
JaRoY wrote:Fialova stopa jazdy. Bez prejazdneho bodu je stopa modra. Vyskusaj.
To záleží na barevném schématu :) Já mám fialovou stopu bez průjezdního bodu. navíc je vidět, že trasa dál nevede.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
alesbula wrote:a co takhle ze te nabrala spatnym smerem a po 600m te to otoci zpet.
Hlásilo to stejný rozdíl už několik km předtím a hlavně by tam byl nahoře pokyn na otočení a ne na příjezd do cíle.

Snažil jsem se celou situaci nasimulovat na stejném místě pomocí FakeGPS, ale marně.
Už jsem ale přišel na to, kde se vzal název cíle "Velehrad bazilika". Pod tím názvem jsem to měl uložené v Oblíbených a v tom případě se zobrazuje název cíle, jak si to člověk pojmenuje.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
foxitrot wrote:
pvo11 wrote:Máte někdo vysvětlení rozdílu mezi vzdáleností do cíle nahoře (40 m) a dole (1,2 km).
"Lebo Waze".
Rozumnejsi dovod si neviem predstavit.
Myslim ze som taku disproporciu uz tiez videl. Clovek sa to zial nauci filtrovat. Pokial sa nenazbiera viac takych screenshotov (a nebodaj aj debug logov), ani nema zmysel to riesit a hlasit.
Narazil jsem ta to, když jsem probíral "fotky z dovolené". Asi jsem to měl dát do rubriky jen pro pobavení, ale byl jsem zvědavý, jestli se to přeci jen nepodaří vysvětlit.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Nesouvisí teb uzavřený výjezd s uzavírkou, která je o kus dál, takže to přes něj stejně nenaviguje?
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ,252201991
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
millhauzzz wrote:
pvo11 wrote:Nesouvisí teb uzavřený výjezd s uzavírkou, která je o kus dál, takže to přes něj stejně nenaviguje?
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ,252201991
No asi to souvisí, ale navigace tě na ten výjezd normálně pošle, mám to dvakrát vyzkoušeno, naposledy 11.8.2016.
Pokud pak trasa pokračovala do Cihelní, tak ano.
Uzavřel jsem to už od toho sjezdu.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
jirys wrote:Chtelo by to napsat navod na obsluhu v cestine ...
Sám se nenapíše. Co ti brání v tom ho napsat :)?

Není moc mobilních aplikací, na které jsem viděl návod v angličtině, natož v češtině.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message