Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by alda81
ahoj, přes dědinu nám povede Valašská rally, tak bych se chtěl zeptat, zda-li stále platí to, o čem se tady na fóru psalo cca před půl rokem, tzn. že uzavírky vzniklé v souvislosti s pořádáním rally budou ve waze zavedené "automaticky" a nebo mám zadávat požadavky k vytvoření uzavírek? díky za info
alda81
Posts: 51
Has thanked: 22 times
Been thanked: 20 times
Send a message
[L2] Nokia 7 plus @ šedý Suzuki Swift
https://forums.mageia.org/en/download/file.php?id=25

Post by alda81
to jsem chtěl slyšet, děkuji :D
alda81
Posts: 51
Has thanked: 22 times
Been thanked: 20 times
Send a message
[L2] Nokia 7 plus @ šedý Suzuki Swift
https://forums.mageia.org/en/download/file.php?id=25

Post by alesbula
a co takhle ze te nabrala spatnym smerem a po 600m te to otoci zpet.
alesbula
Posts: 2
Send a message

Post by ambient2
Rozhoduje stale uhol napojenia? Pri odbocovani z hlavnej cesty na vedlajsiu by podla mna mal byt stale hlasovy prikaz Odbocte vlavo/vpravo.
ambient2
Posts: 2
Send a message

Post by ambient2
Ked dam vsetky hlasenia, ukaze mi pravidelne aj chobotiny - aj Varsavu, Budapest ci Moskvu. Okruh udalosti mam nastaveny na 25km. Preco?
ambient2
Posts: 2
Send a message

Post by Andrejca99
Zdravím, nahlásila jsem chybu v mapě a teď mi přišel email, že se mě editor ptá na bližší informace. Asi jsem neschopná, ale kde mu mohu odpovědět? V aplikaci v poště nic nemám, jen v emailu.
Díky
Andrejca99
Posts: 6
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Andrejca99
Právě email přišel z adresy "no-reply" a je v něm přímo napsáno, že mám odpovědět v aplikaci Waze. A do pošty v aplikaci mi právě žádné upozornění ani zpráva nepřišly, tak nevím.
Andrejca99
Posts: 6
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Andrejca99
Přes ten link jsem to taky zkoušela, ale jelikož momentálně nemám přístup k počítači, tak na mobilu jsem taky nic na odepsání nenašla.
Každopádně jsem jela z Plzně do Prahy po D5 a když jsem se zběžně dívala na čas dojezdu, tak koukám, že kus mapy chybí a aplikace hlásí, že mám najet na vyznačenou trasu.
Andrejca99
Posts: 6
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Andrejca99
Děkuji člověku, který editora nasměroval sem. Bohužel jsem pořád nenašla, kde mu mohu sama odepsat, ale snad už se to teď dostane ke správným lidem. Děkuji všem
Andrejca99
Posts: 6
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Andrejca99
Takže když se mi to stane znovu, nemusím nahlašovat? Je to jen nějaký výpadek, jo?
Celkové mi přišly 3 emaily s komentářem na moje hlášení, ale do aplikace ani jedna zpráva, tak nevím.
Každopádně děkuju :)
Andrejca99
Posts: 6
Been thanked: 2 times
Send a message