Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by CestovatelPoHvezdach
Jak donutit programátory, aby při výpočtu doby jízdy počítali se zdržením v kolonách a v případě kolon nabízeli alternativní trasu? Vždy vlitnu do kolony na poslední chvíli, ale kdybych o ní věděl, tak se dá objet. TomTom tohle uměl. A taky mi chybí boční lišta s přehledem problému přede mnou.
CestovatelPoHvezdach
Posts: 4
Send a message

Post by Chamurapi
ahojte,
pred par dnami som objavil waze a uz zavislacim :)
trachu som uz zavrtal aj do editovania a mam jednu otazocku co znamena, ked je noda oranzova?
Dik moc
Chamurapi
Posts: 3
Send a message

Post by Chamurapi
co na mape sposobuje ze navigacia hlasi drzte sa vpravo a kedy hlasi odbocte vpravo?

zopar situacii mi to hlasilo divne,
napr. pri odbacani z Prievozskej na Bajkalsku, mi hlasi iba drzte sa vlavo, ale nepovie odbocte vlavo
Chamurapi
Posts: 3
Send a message

Post by Chamurapi
Dik moc, ceknem to nabuduce, mozno som len prepocul :)
Chamurapi
Posts: 3
Send a message

Post by chiron66
Ahoj, nevíte někdo proč u čerpací stanice nedostanu nabídku úpravy cen i když to mám v nastavení zaškrtnuto?
chiron66
Posts: 12
Send a message

Post by chiron66
hamilnes wrote:Vitaj na fóre chiron66, upravovať ceny na čerpačkách je možné po odjazdení 160km, nubude to tvoj problém?
Díky za přivítání. Ne, 160km asi není můj problém. Odjeto :380km, 1487 bodů. Myslím, že by měl být popup, ale nevím to jistě, ještě jsem to neviděl...

A ještě něco: máte někdo vyzkoušeno jestli stačí připojení 2G?
chiron66
Posts: 12
Send a message

Post by chiron66
Mám Lenovo A7000 a na waze používám SIM2 - ta umí data jen 2G. Neraďte mi, že si ji mám dát do slotu1 - takhle mám vyřešený jiný problém s pracovní a osobní kartou. Možná, že zaznamenané drobné problémy s waze jsou způsobené pouze nedostatečným připojením...
chiron66
Posts: 12
Send a message

Post by chiron66
Já mám zase problém aktualizaci nainstalovat. Prý neznámá chyba... :(
chiron66
Posts: 12
Send a message

Post by CHlebaCZ1990
proc byla odstranena kolonka nerychlejsi nebo nejkratsi trasa
CHlebaCZ1990
Posts: 1
Send a message

Post by chose0108
zdar proč v PC když otevřu waze a dám vyhledat trasu Brno - Kolín tak nejrychlejší trasu ukáže o půl hodiny více než po D1. Když dám start na Dálnici D1 tak vůbec to nereflektuje a hned začína trasu na okresce a pak už to naviguje po vesnicích. Na PC jsem nenašel nastavení ohledně dálnic.
dík
chose0108
Posts: 1
Send a message