Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post by vitj
grepa wrote:Jak to dělám já, kluk z dědiny.

Večer vezmu psa a Jumpyho (citrón) jedem někam na kraj lesa. Projdeme se cca 0,5 hoďky a pak jedem do sousední dědiny wazovat. Nejdřív jsem si jen našel málo projetou dědinu a jezdil po ní podle mapky, kterou sem si předtím vytiskl => válcoval, editoval, prokousával jsem a znovu editoval podle zjištěné zkušenosti, doplnil jsem co jsem přehlédl a znovu editoval a nové prokousal => a výsledek "za každý kilometr milión bodu, no to ne, ale hodně, Jen si to sečti :shock: . Ale pro mne, mou osobní zkušenosti je, že už teď nejdřív edituji, počkám na upgrade a pak to jedu prokousat. Neseberu body za válcování, ale prokousávání je daleko efektivnější a většinou se na válcování ještě něco najde (někdy jsou to i dlouhé štreky, hold dědina)

Moje rada pro novíčika a to i z Bratislavy: Hlavně si najdi svoji dědinu a tam se uč !!!!

PS: Ale neví každý z nás to má jinak. Někdo nemá manželku co ho pošle se psem, někdo psa, někdo nemá v okolí dědinu a někdo nemá auto ;) (a železnice sú už vyválcované :roll: )

UF. Jediné co je u mne " Manželka se ně ptá, kde jsem byl ze psem ty tři hodiny a jestli to nebohé zvíře musí žrát tak pozdě. Já si říkám, že jeden z nich si brzo zvykne :lol: .
Nestálo by za to dát aspoň odkaz na tuto a předcházející zprávu do prvního příspěvku vlákna?
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Uzavírky zapište jako požadavek do "CZ: Žádosti o úpravu cest v ČR" jako požadavek s co nejpřesnějším popisem času od do, silnice odkud kam a směru. Bude to pak zaneseno do mapy.
Varianta je uzavírku zanést rovnou do mapy a zprávu o tom zapsat sem:
viewtopic.php?f=22&t=79477&sid=3031146d ... f23bbaaeff

Vhodné je zanechat na místě také report (UR).
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
foxitrot wrote:@zinok2, @paaaja13 - uzávierky z klienta sú žiaľ nedotiahnutý nepodarok a vyžaduje to koordinované úsilie viacerých wazerov, aby nejaká odbočka skutočne zamkla aj pre ostatných. Cesta, na ktorej už si, sa zamknúť nedá.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
Da se aspon porad zablokovat vyjezd, takze by navigace nemela do cesty ani vjizdet.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
U trojuhelniku jsou problemy uvedene vyse a dalsi problem, je, ze routing casto pouzije delsi cestu v trojuhelniku.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Myslím, že waze bude tak jako tak fungovat jen na jednom mobilu a na druhém bude řvát něco o špatném přihlášení.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Problém je, že seznam cen je globální na stát, nelze upravovat dle konkrétní benzinky.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Přesně jak psal Tex, bude tu málo dat, ostatně celá Ostrava má velmi malou penetraci wazeru, takže routing bude fungovat ne zcela optimálně. Dokud nebude ve špičkách aspoň cca 500 současných uživatelů, tak se budou pořád vyskytovat podobné problémy.
Praha se dostala na vyšší čísla loni a zlepšení routingu je znatelné ještě i ve spojitosti s rekategorizací silnic.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
vadox wrote: Ako si zobrazim mapu, kde v strede displeja bude dana udalost s tym, ze si viem mapu zvaecsit/zmensit, aby som presne videl, kde sa dane obmedzenie nachadza ?
Ak kliknem hocikde na obrazovku, zobrazi sa aktualna poloha podla GPS.
Pokud jen tapnu, tak se mi to deje stejne, ale pokud prst na miste chvili podrzim, tak mapa zustane na zvolene udalosti.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Je zde: /data/data/com.waze/preferences

Je potreba root.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message