Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by me22dec
Ahoj, včera jsem stál na dvou těch jednosměrných semaforech, co pouští provoz kyvadlově, chtěl jsem přidat do Waze a nikde jsem takovou funkci nenašel. Je tam tato možnost? Jak se k ní případně "proklikám"? ;) Díky. Aleš
me22dec
Posts: 21
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by me22dec
Ahoj,
mám nováčkovský dotaz :oops: . Jsem jen L1 a opravil jsem dvě místa (pension a lékarnu), ale zjevně čekají na schválení.
Nevím, jestli se to samo někomu někde objeví a časem to schválí, nebo musím přímo někoho požádat, zda by mou změnu potvrdil? Díky moc!
https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... 23.2294119
https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... 23.2294123
me22dec
Posts: 21
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by Medved_80
Ahoj,
vrátil jsem se cca po roce k editaci, vím, že jsem míval někde zapnuté zvýraznění editovatelných pruhů kolem projetých tras, ale teď nemohu najít, kde se nastavuje, poradíte mi někdo?

Díky Medved
Medved_80
Posts: 2
Send a message

Post by Medved_80
Ó, děkuji krásně.
Medved_80
Posts: 2
Send a message

Post by Mefisto8
Stačí kouknout na Waze status a je jasno : Points Update Delay Jul 28, 2018 03:02 od té doby se body nepřipiszují. aktualizují jen americky server
Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Mefisto8
Mě se tedy nepřičítají :-) a to bych tam měl mýt plno bodů hlavně za editace :-(
Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message

Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Mefisto8
skubko wrote:
Mefisto8 wrote:Mě se tedy nepřičítají :-) a to bych tam měl mýt plno bodů hlavně za editace :-(
Trpezlivost body prinasa :)... Vo vacsine pripadov to vzdy opravia, aj ked to trva dlho, neskor to vacsinou nabehne...
:D
Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Mefisto8
Bew1One wrote:
Mefisto8 wrote:Mě se tedy nepřičítají :-) a to bych tam měl mýt plno bodů hlavně za editace :-(
Tím chceš říct že edituješ pro body? Hmm, to není dobrý přístup.
Takhle jsem to nemyslel :D
Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Mefisto8
Bew1One wrote:
Mefisto8 wrote:Mě se tedy nepřičítají :-) a to bych tam měl mýt plno bodů hlavně za editace :-(
Tím chceš říct že edituješ pro body? Hmm, to není dobrý přístup.
Takhle jsem to nemyslel :D Samozřejmě edituji aby byli mapy co nejaktuálnější. Body jsou dobré jen pro zvětšení možností editací. :-) o pořadí nejde vůbec. jsem rád ,že můžu pomáhat ostatním wazerům a vlastně i ostatním kteří přebírají halvně uzavírky.
Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message