Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by vlado_s
mpca86 wrote:Takto čo mam teraz za tých 0,5€ je 400mb na deň. Na mesiac stoji 100mb 3€ a 500mb za 6€,,, Takže chcem tu lacnejšiu alternatívu keďže wifi je už na každom rohu, len nie v mojom aute :)
Je nieco podobne v CZ? Potrebujem riesenie na jeden tyzden.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
GinBook wrote:Mám Vlado trochu obavu, že jakékoliv cenové řešení u vás doma bude levnější než řešit místní SIMku v ČR.

Ale asi bych na krátkodobé řešení hledal něco podobného. http://www.mobil.cz/
Ani nie, pokiaľ to potrebuješ jednorázovo. V mojom prípade je mobil.cz tak trochu divné riešenie. Keďže mi ide o dáta, tak z preplatenej karty neminiem ani halier... :roll:
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Sibstr wrote:
vlado_s wrote:Je nieco podobne v CZ? Potrebujem riesenie na jeden tyzden.
Mrkni na https://www.mujkaktus.cz/
Mají buď 200MB za 100Kč nebo 1GB za 300Kč. Asi nejlepší předplacenka na data.
SIMku treba kúpiť za 99 Kč a je asi bez kreditu :(
Nabitie cez bankomat je od 200 Kč alebo cez IB od 50Kč (v roamingu ;) ).
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Díky, porovnávať nebudem. Víťazí to čo je kúpiteľné v nedelu...
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
@pvo, mýliš sa, len nechápem ako si mohol počuť PPZ.

Vidím, tam chybu, ktorú tam máme cca 2 roky alebo 1 mesiac... skôr by som povedal, že sú to dva roky.
Máme nieľko riešení ako ju opraviť.
@kaga_cz, prosím o strpenie.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vrabcakus-prasinus
Ahoj,
poslušně hlásím, že jsem prostudoval wiki a pár editů už i provedl :-)

Prosím o radu jak postupovat, pokud je celá oblast šptaně. Jedná se konkrétně o https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... 452&zoom=5
Tím špatně nemyslím že jsou špatně topologicky (tzn. validátor nezjistí žádnou chybu), ale že mapa neodpovídá realitě - jsou špatně typy ulic, některé chybí a jiné přebývají.

Zkoušel jsem požádat o odemknutí na chatu, ale než jsem stihl všechno opravit, někdo to zase pozamykal a v mapě tak akorát zůstaly chyby, o které jsem musel znovu žádat o opravení.
Mezitím jsem asi přitáhl pozornost zkušenějších, takže někdo pár chyb opravil, ale pořád to není dotažené.

Mohl bych popsat všechny problémy do fóra žádostí o úpravu cest, ale opravit to bude rozhodně rychlejší. Ideální by bylo, kdybych to mohl opravit a pak to případně někdo zkušenější zkoukl. Kam takovou žádost směrovat?
vrabcakus-prasinus
Posts: 6
Send a message

Post by vrabcakus-prasinus
Díky! Uvidím jak to vyjde, hodilo by se mi to spíš později, 21:00?
vrabcakus-prasinus
Posts: 6
Send a message

Post by W55mm
Dobry den,
hladam riesenie, ako zabranit zamykaniu displeja, ked ho pocas navigacie vypnem, aby som setril baterku. Ked ho totiz znova zapmen, tak sa musim prihlasovat odtlackom alebo kodom, co je velmi neprakticke a nebezpecne pocas jazdy. Len dodam, ze v nastaveni mam uz zasktnutu moznost "Prevent auto-lock". Toto vsak moj problem neriesi.
Tento problem bol uz diskutovany tu:
https://wiki.waze.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=195073
...ale riesenie sa stale nenaslo.
Prosim o pomoc
Dakujem
M.
W55mm
Posts: 2
Send a message

Post by W55mm
Dakujem vsetkym trom za rychle odpovede a ochotu moct!
Mam Samsung S7 a Android v8, takze podla toho co pise "DajtePokoj" mam v podstate smolu a nebude sa to dat nastavit ani obist inou aplikaciou. Taktiez nemem v aute Bluetooth, takze ta safe zona sa pre mna neda aplikovat. Asi to budem musiet naozaj vyriesit tak, ze displey necham stale zapnuty a budem musiet koli tomu dokupit nejaky drziak s integrovatou nabijackou.
Kazdopadne dakujem za rady!
W55mm
Posts: 2
Send a message

Post by wackerSK
Vadilo by ak by som zakreslil do mapy ako body zeleznicne zastavky?
wackerSK
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message