Post by GinBook
Seznam cen? Spis seznam paliv. ;)

Kdyz se spousteli ČS do Waze jako nova ficura, resilo se jaka 4 paliva budeme preferovat v seznamu. Ty 4 paliva je vseobecna dohoda.

Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 591 times
Been thanked: 1572 times

Post by GinBook
paaulo23 wrote:Ahojte
Este by som sa rad opytal:
- Lesne cesty netreba prehryzavat? nejako mi to zatial vo fone neukazuje ze ju treba prekusat.
- A prehryzene cesty kolko krat treba prehryzt? Staci ked novo vytvorenu cestu ktoru som ja vytvoril prehryziem sam, ci musia viaceri wazeri?
- já měl zato, že se musí každá cesta potvrdit-prokousat bez vyjímky, ale lesní cesty tedy nevím (poradí zkušenější?). Dost možná před tebou tu cestu někdo již potvrdil.

- prokousat cestu stačí jednou, ale včera jsem jednu stejnou cestu papal 2x. Otázka je jestli budou i 2x body za to samé :). Mám dojem, ve chvíli kdy dojde na aktualizaci map, se ukáže již jako potvrzená.
- Je jedno jestli tu cestu projedeš ty, nebo někdo jiný, na tom nezáleží.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
rst193 wrote:Skusenost mi vravi, ze raz nestaci pre potvrdenie. Zda sa mi ze 3x
možná máš pravdu... koukám se do klienta a vidím mnou potvrzená cesta je opět tečkovaná
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
kluzo68 wrote:Ahoj, zatím jsem Waze jen nainstaloval a teprve se ji chystám vyzkoušet. Ale už mám dotaz. Nastavil jsem si Domov a Práci a chci změnit "Doma". Nic mne nenapadá, kde to změnit. Mám na mysli zadanou adresu. Zkusil jsem toho hodně a už fakt nevím. Děkuji za odpověď.

Ahoj

Vítám tě na foru.

Až mne překvapuje, jak rychle jsi našel forum.

Já bych šel do "navigovat" - "oblíbené" - našel v seznamu "Doma" a u iOS tahem doleva mi naskočí nabídka "Smazat". Znova navolit domov.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
Ten " stredovy bod" s kterym lze pohnout je novinka stara cca 14 dni. Proto vsude vidis, ze je v idealnim stredu landmarku. Tak to bylo drive.

Jinak te tu vitame.
Bolest hlavy prejde, otazka je kdy?
Za 3 mesice zjistis jak po sobe opravujes chyby. Za pul roku zjistis, ze opravujes chyby co jsi opravoval po 3mesicich....

Za 2 roky s L4 zjistis, jak te L1 pomlovaji co jsi to vlastne udelal. :D

Ten vyvoj jde tak silene dopredu, se samy ztracime i zkuseni mazaci. ;)

Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
Pokud je duvod presunout bod, tak ho presun. ;)

Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
Myslel jsem to obrazne v souvislosti s textem.

A podivej na Grepu, kdyz mu vydrzi tempo musi se asterix06 v noci budit strachem o prvni misto. :D
Jakoze myslim, sam asterix06 navrhoval, aby se champs a podobni zrusili ze statistik.

Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
paaaja13 wrote:Ahoj,
možná blbě hledám v nápovědě, možná jde o feature... Nelíbí se mi, že když si v live-map nechám navrhnout trasu, vidím vzdálenost v mílích. V navigaci mi to ukazuje dobře evropsky, ale live-map je tvrdohlavě americká. V uživatelských preferencích (nastavení na ikonce u mého nicku v pravém horním rohu) mám nastavené km.
Jo, a když už jsme u vyhledávání tras v live-map, nevíte někdo, jak se tu dá zapnout vynechávání zpoplatněných úseků?
Díky
Jek dlouho se opravuje tato chyba s mílemi? rok, déle? ber to jako vlastnost :oops:

Nenašel jsem jak vypnout-zapnout placený úsek v live mapě, sám nevím.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
stillman28 wrote:Jsem přihlášený 9 dní. Waze.com mi ukazuje přes 200 KM a aplikace v androidu mi tvrdí, že nemám najeto 160. Kde by mohl být problém?
Ahoj, pár dní trvá než si nový účet sedne se systémem. Určitě se to srovná.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs