Post Reply

[L3] Zemianske Kostolany [Vyriesene]

Post by spoodyenator
poprosim zrusit povolenie odbocenia z ulice Domovina na ulicu

https://www.waze.com/sk/editor/?lon=18. ... =243987372

naklko sa jedna o cestu na sukromnom pozemku zo zakazom vstupu areal je oploteny a uzavrety
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:16878634

1

Send a message
Last edited by spoodyenator on Wed Feb 12, 2014 7:58 pm, edited 1 time in total.

Post by Erin0147
uplne postaci ak tieto cesty bude private road.
vsetky sipky nechat zelene z oboch stran.

tu zrusit turns endktore tam je.

nemam tam EA, takze si to musite urobit vo vlastnej rezii :)
Erin0147
Area Manager
Area Manager
Posts: 597
Has thanked: 85 times
Been thanked: 87 times
Send a message
Waze 3.7.8.0 & Samsung Galaxy S Duos 2 & stock rom 4.2.1 + root & Seat Ibiza 6L blue
neaktualne-Waze Android 3.7.3.0 & Samsung Galaxy Ace 2 (Android 4.1.2, rooted)

Post by ma5jkl
ahoj, je tam aj zakaz vjazdu pre vsetkych alebo je to iba areal do ktoreho nema pristup verejnost no niektori jedinci tam ist mozu?

Riesil som to tam totiz predvcerom a nechal som to ako "Private road" v ramci arealu, a teda vjazd aj vyjazd som nechal povoleny sipkami. Rovnako aj so severnej strany toho arealu. Je mozne ze si prestavujeme sipky navzajom, lebo vcera som to tam upravoval znova :-)

Este som ti neodpisal na PM co si poslal v noci tak tam ti to popisem podrobnejsie.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
No mne to znie ako uplne jasna "Private road", ktoru som tam nechal. Kedze ako pises "pokial by si bol dohodnuty s najomcom ze ti nieco vyraba v kovacskej dielni tak tam mozes ist".

S tou skratkou, no predtym ako som to tam zacal upravovat to nebolo oznacene ako Private road ale ako Street, takze waze s tym mohol ratat pri vypocte trasy. Teraz by to nemal brat do uvahy.

Tymi restrictions, ktore si nastavoval, si asi chcel "vytvorit" zakaz vjazdu, ale private road to podla mna elegantne vyriesi.

edit: na zaklade toho ze sukromny pozemok ma majitel oznaceny uz na tom stlpe tak private road mozeme dat hned od ulice Domovina. Od severu je to oznacene ako sukromny pozemok niekde pri tom moste?
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
no v kazdom pripade, teraz editor mierne blbne, kedze mnoho zmien zo vcera sa akosi neulozilo. hadam sa to za par dni utrasie a potom to budeme moct dokoncit.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
spoodyenator wrote:a preco zrusit koniec ci podla teba sa niekomu podari prejst autom cez sklad dreva? tie mapy z google niesu aktualne
Private road funguje tak, ze aj ked tam je zelena sipka, tak pokial nemas zadany ciel niekde v tej sukromnej zone, tak tadial NEBUDE navigovat.

Vsetko som poriesil, aj to co sme sa bavili cez PM. Pockajme na update a potom ak sa ti nieco nebude zdat tak mozeme riesit dalej.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
pokial ta cesta bola zrusena upravil som to tak ze som to rozpojil, skus mrknut ci ok. Pripadne to tam ponatahuj tak aby to bolo podla reality odkial pokial sa da dostat autom.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by spoodyenator
Su tam spravene brany takze sa tam nik nedostane pokial najomcovia budov neotvoria. je tam kovacska dielna potom este daka jedna a zbytok uzavrety je tam aj znacka zakaz vjazdu a tabulka upozornujuca na sukromny pozemok. pokial by si bol dohodnuty s najomcom ze ti nieco vyraba v kovacskej dielni tak tam mozes ist len problem je v tom ze ked idem okolo hore na pumpu a pustim si navigaciu smer Novaky tak mi vzdy hodi tade skratku ale nik tade neprejde pretoze musel by sa dostat asi cez 3 zamknute oplotene areali. kedysi to bolo otvorene a dalo sa tade chodit ked o nepatrilo takpovediac nikomu ale novy majitel to oplotil a uzavrel a viem ze dokonca volal policajtov ked tam niekto behal bez toho aby tam siel za konkretnou osobou a mal to povolene preto by som navrhoval uzavretie. Kto sa chce vybavovat s policajtami

http://www.ulozisko.sk/obrazky/small-662640/aaa1.JPG
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
Tie brany su v podstate uzamknute stale i ked je ten chlapik v dielni musel by si sa snim poznat aby ti nieco porobil sukromna cesta je od ulice Domovina a z druhej strany na severe je to od konca arealu

https://www.waze.com/sk/editor/?lon=18. ... =244031889

v tom bode B je brana zanou je este firma na spracovanie dreva ale ta je mimo toho oploteneho arealu a ty maju pristup od ulice Boženy Němcovej
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
a preco zrusit koniec ci podla teba sa niekomu podari prejst autom cez sklad dreva? tie mapy z google niesu aktualne
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message