Bratislava, krizovatka Mytna / Vazovova - bolo tam zopar chyb (bud ich napachal nOvYl, alebo niekto este pred nim) a vacsinu sa mi podarilo opravit, ale blokuje ma zamknuty uzol 52849690 - takze nejaky AM by prosim mohol v Cartouche odstranit konektivitu z jednosmerneho segmentu https://world.waze.com/cartouche_old/?z ... 1=61105108 do oboch segmentov Mytnej v jeho protismere.
A este detektivna otazka: preco sa priblizne v tom spominanom uzle (na trase Racko - Kolarko, vidiet v klientovi, aj v LiveMap + Navigation Addon) dozvedam, ze "odbocte mierne v pravo (do ....)" alebo "keep right (onto Námestie 1. mája)"? Nevidim tam ziaden zalomeny segment tesne pred/za uzlom...
A este detektivna otazka: preco sa priblizne v tom spominanom uzle (na trase Racko - Kolarko, vidiet v klientovi, aj v LiveMap + Navigation Addon) dozvedam, ze "odbocte mierne v pravo (do ....)" alebo "keep right (onto Námestie 1. mája)"? Nevidim tam ziaden zalomeny segment tesne pred/za uzlom...
Re: Sem uvádějte, kde je potřeba provést editaci cest