Hotovo. Jen mi není jasné, proč jsi ji označil jako street, když je to silnice 3. třídy tj. správně má být primary street.tex232 wrote:Nejde mi tohle napojit - silnici 21238 jsem vyválcoval zeditoval ale napojit ji na silnici č. 212 nejde prostě to neuložím proč netuším...
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTTTTTTT
TeX
Napojení silnic - takhle blízko hranic mi to nedovolí editovat (holt to bere jako Rakousko )
https://world.waze.com/cartouche_old/?z ... FFFFFFTTTT
https://world.waze.com/cartouche_old/?z ... FFFFFFTTTT
Ad 1 - ano - mohu editovat celou ČRfoxitrot wrote: Tak ale premyslam - ze ty si uz ako "ostrielany wazer senior" dostal prava editovat celu republiku (aj mimo svojich EA a AMA) a preto sa ta tykaju aj (nespravne) hranice?
Mimochodom, tie hranice sa odhaduju podobne ako hranice miest a obci, podla ciest?
Ad 2 - ne - hranice Waze převzal kdoví odkud a tvrdošijně na nich trvá. Dřív aspoň stačilo, když jsem nějaké cesty označil jako ČR a po čase jsem mohl editovat zase dále, ale evidentně změnili mechanismus a nyní se nedostanu ani na na některá území, která jsem dřív editoval
Je třeba projít Třebíčsko. Uživatel Jaky nakreslil podle mapových podkladů hromadu silnic (hlavně třídy "street"), ale bohužel je nenapojoval na ostatní silnice
Jsem na tom stejně, no permission - pošli PM místnímu AM, kterým je hukkvtex232 wrote:Prosím napojte mi tam ten nový obchvat v Hranicích u Aše
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTTTTTTT
pojmenoval jsem to ale tu křižovatku těsně u hranic už bohužel neudělám. Je to nový obchvat č. 217. Na staré silnici přes město jsem už zmenšil třídu a smazal název.
TeX
Ne, takhle je to v pořádku. Ještě jestli zareagujetex232 wrote:Posla jsem mu normálně správu tady přes fórum. Dělá se to tak nebo je tady někde nějakej PM request?
Napojil jsem a pojmenoval podle mapy.cz "náměstí Odboje"skyba wrote:Dobrý den,
může prosím někdo povolaný napojit tyhle dvě cesty v Plzni? (Hlavní se zdá být zamčená.)
Odbočovat se může z hlavní na vedlejší i opačně.
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... FTTTTTTTTT
Díky, David
Jestli šlo o to, dodělat tam ten středový ostrůvek, tak jsem ho dodělal, jestli jsi měl na mysli něco jiného, tak jsem to nepochopil.bSir wrote:https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... s=58937092
jde o to, ze na vyjezdu na brno je mozno zatocit od obi (a nakupniho parku) vpravo aniz by se cesta stacela vlevo jak je na mape ve waze - je to i patrne kdyz si nechate nakreslit kudy lidi jezdi nebo kouknete do jine mapy.
Ja bych to i oprasvil, ale ten segment hlavni cesty je Locked tak to udelat nemuzu. Proto prosim zde o zeditovani...
hotovojakudo wrote:https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTFTTTTT
Potřeboval bych napojit tu vedlejší silnici (bez jména) na tu hlavní 01945 a od vytvořené křižovatky tu 01945 přejmenovat na Rantířovská ve městě Jihlava a vymazat následně křižovatku, která je o kus východně, aby se ta Rantířovská spojila.
Diky:)
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... FTTTTTTTTT
zde je potřeba napojit vedlejší silnici na silnici II/425 a odstranit zbytečné junction a to až do Brodské. Je to Slovensko, takže já mám už smůlu
zde je potřeba napojit vedlejší silnici na silnici II/425 a odstranit zbytečné junction a to až do Brodské. Je to Slovensko, takže já mám už smůlu
Re: Sem uvádějte, kde je potřeba provést editaci cest