Konferencja Waze Polska!

Image

Moderators: mousepl, redviper26

Konferencja Waze Polska!

Postby mousepl » Sun Feb 16, 2014 12:22 pm

Witam,
Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji organizowanej przez Waze proszę o wypełnienie formularza:
https://docs.google.com/forms/d/1eSgF9J ... k/viewform

Na dzień dzisiejszy termin nie jest znany. Prawdopodobnie konferencja odbędzie się w Warszawie. Myślę, że najlepszy dzień to sobota.
Wypełniając formularz określimy mniej więcej ilość osób chętnych na przybycie.
Jeśli są jakieś pytania/sugestie zapraszam do dyskusji w tym wątku.
Formularz będzie dostępny do 09.03.2014.
ImageImageImageImage
Stats for Poland: http://statystyki.mouse.one.pl/
Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj tu.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 1 time
Been thanked: 753 times

Re: Konferencja Waze Polska!

Postby psciborek » Sun Feb 16, 2014 2:16 pm

Może użyć doodle do zaplanowania najlepszego terminu? Jak robię większe spotkania to korzystam z niego i sprawdza się bardzo dobrze :)
Image
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 150 times
Been thanked: 199 times

Postby maciej_friedel » Sun Feb 16, 2014 6:06 pm

Oj szykuje się biba ;)
Location Wrocław, Poland CM, Иж Planeta Sport 350
Image
maciej_friedel

Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Postby ateush » Mon Feb 17, 2014 7:40 am

Zapisany :)

Sama konferencja to pomysł odgórny centrali czy samej społeczności?
Image
Włocławek Area Manager
Niestety ostatnio brak czasu - jeśli coś pilnego do zrobienia we Włocławku lub okolicach proszę o PM'a!
ateush
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Postby maciej_friedel » Mon Feb 17, 2014 8:41 am

Najlepiej spontan - grill nad Wisłą ;)
Pewnie trzeba będzie ustalić jakieś wpisowe. Sponsora raczej się nie znajdzie. Ale myślę, że Irad podeśle przynajmniej naklejki :P Chyba ze sami sobie zrobimy. Sąsiad ma drukarnie więc jakby co mogę się tym zająć :D
Location Wrocław, Poland CM, Иж Planeta Sport 350
Image
maciej_friedel

Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Postby Marcin_S » Mon Feb 17, 2014 9:30 am

@mousepl
Czy mógłbyś podać co jakiś czas ilość chętnych?
Dobrze by było wiedzieć jak duża łąka do tego grilla nad Wisłą jest potrzebna ;)
Optymistycznie - duża łąka typu Stadion Narodowy (zależnie od pogody może być lodowisko lub basen) w W-wie bierze 700 tys. za mecz (od PZPN) :lol:
Pesymistycznie (realistycznie) - jeżeli przyjadą Ci co ostatnio są aktywni na forum to wystarczy plaża miejska po stronie praskiej (jeżeli spotkanie w W-wie).

Macieju,
Jeśli chodzi o wpisowe - pewnie trzeba będzie jakieś ustalić, wydaje mi się, że praktycznym byłoby namówić się na jakieś miejsce z możliwością noclegu bo po owocnych "obradach" niektórzy mogą nie być w formie wystarczającej do samodzielnej jazdy samochodem.

@ateush - o ile się orientuję nie jest to pomysł centrali.
LC and CM India and Poland
Image Image ImageImage
Marcin_S
Local Champ Mentor
Local Champ Mentor

Has thanked: 550 times
Been thanked: 307 times

Postby sloniu1978 » Mon Feb 17, 2014 9:51 am

ja się nie wpisuję bo potwierdzić przybycie mogę tylko na 2-3 dni przed ustalonym terminem jaki by on nie był ;)
Image
sloniu1978
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4

Has thanked: 44 times
Been thanked: 37 times

Postby berestovskyy » Mon Feb 17, 2014 10:14 am

8 lutego odbyła się konferencja w Moskwie. Ilość uczestników była ograniczona, każdego było zatwierdzono przez Waze.

Ze strony Waze było 3 osoby: Orit, Irad i developer ~Michał (przepraszam, nie wiem dokładnie imię) Waze prosił przygotować listę pytań, żeby oni mogli przygotować odpowiedzi. Myślę, że my też musimy coś takiego przygotować.

IMO lepiej się zapisać a potem w razie czego odwołać, ponieważ za 2-3 dni może już nie być po prostu możliwości...
berestovskyy

Has thanked: 254 times
Been thanked: 703 times

Postby Marcin_S » Mon Feb 17, 2014 10:42 am

berestovskyy wrote:8 lutego odbyła się konferencja w Moskwie. Ilość uczestników była ograniczona, każdego było zatwierdzono przez Waze.

Ze strony Waze było 3 osoby: Orit, Irad i developer ~Michał (przepraszam, nie wiem dokładnie imię)

Z tego co poczytałem na wskazanej przez Ciebie stronie, spotkanie było ograniczone do "zasłużonych" Łajz (20 osób), przede wszystkim CM-ów i wybranych AM-ów i po części było to spotkanie poświęcone na marketing Waze - dokąd idziemy i co zamierzamy. Warto by było pozyskać więcej szczegółów dotyczących organizacji - kto to organizował i kto to finansował (mieli co najmniej salę konferencyjną w hotelu i mnie się wydaje, ze takie coś to po stronie Centrali powinno być).

Natomiast o ile rozumiem naszą intencję po prostu chcemy się spotkać, poznać i "zintegrować" wobec czego nie chcemy (?) ograniczać liczby uczestników. Kto miałby zresztą decydować o tym kto przyjedzie a kto nie? Bardziej zasłużeni z racji stażu, ilości punktów? Z mojej historii z Waze co jakiś czas pojawiają się nowi bardzo aktywni, by po jakimś czasie zniknąć z forum (zdarza się, że włącznie ze skasowaniem konta). Jeżeli przy okazji wpadliby do nas z Centrali to przecież ich nie pogonimy tylko solą i chlebem przywitamy.

Pozdrawiam,
Marcin
LC and CM India and Poland
Image Image ImageImage
Marcin_S
Local Champ Mentor
Local Champ Mentor

Has thanked: 550 times
Been thanked: 307 times

Postby mousepl » Mon Feb 17, 2014 1:03 pm

@ sloniu1978: to jest chęć przybycia a nie potwierdzenie, że będziesz "na bank".
@reszta: to nie jest spotkanie "na piwko", na grilla, czy zlot użytkowników z forum, tylko konferencja z programem i z ludźmi z centrali w jakiejś sali konferencyjnej. Na razie dyskutujemy o tym, czy jest sens takie coś organizować, bo jak przyjedzie 10 osób to szkoda fatygi...

Program będziemy ustalać, jak się dowiemy, czy dojdzie do takiego spotkania.
ImageImageImageImage
Stats for Poland: http://statystyki.mouse.one.pl/
Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj tu.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 1 time
Been thanked: 753 times

Next

Return to Poland