Post Reply

Kruhový objezd - jeďte rovně

Post by hukkv
Zdravím - je nějaký "rozumný" vysvětlení proč mi navigace na tomhle kruhovým objezdu nehlásí sjet na druhém výjezdu ale "přehlíží" jedno odbočení a rovnou hlásí že kruhovej objezd mám projet rovně?
http://twitpic.com/dxvqik

Samozřejmě mě napadlo že v mapě není napojeno to první odbočení doprava ale není tomu tak - v mapě je všechno správně https://www.waze.com/cs/editor/?lon=12. ... 64&env=row
hukkv
Been thanked: 3 times

Post by foxitrot
hukkv wrote:Zdravím - je nějaký "rozumný" vysvětlení proč mi navigace na tomhle kruhovým objezdu nehlásí sjet na druhém výjezdu ale "přehlíží" jedno odbočení a rovnou hlásí že kruhovej objezd mám projet rovně?
Lebo pani vo Waze chcu, aby to tak fungovalo :) Kedze jednotlive odbocky zvieraju zhruba 90° uhol, povazuju ho za tzv. "normalny" kruhac a namiesto pocitania vyjazdov hlasi odbocenia.

Ma to este zmysel pri malickych kruhacoch, ked ho mozes vnimat ako krizovatku a prechadzas cez "nu" rovno, doprava, dolava. Ale pri vacsich kruhacoch, kde clovek nedovidi na druhy koniec, je to uz scestne.

Zial si uzivatel nemoze v navigatore nastavit svoju preferenciu pre niektory typ hlasiek.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 1285 times
Been thanked: 657 times
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Udělal jsem tam drobnou úpravu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 592 times
Been thanked: 1572 times

Post by foxitrot
GinBook wrote:Udělal jsem tam drobnou úpravu.
Sparafrazujem: "Dekuji, uz jsem blil, velebnosti."
Mas tam jeden revcon, sup prec s nim. Mozno aj Pocernicka keby sla kus juznejsie, ked uz si tam?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
hukkv wrote:takže rozdělením na nájezd/výjezd by se změnila hláška na Použijte X-tý výjezd protože je v kruháči mnohem víc segmentů než 4 - pochopil jsem to dobře? nebo to je protože se najednou změní nájezdovej úhel?
Ano, GinBook pouzil moznost 1.
(Ale no neviem...)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
Máš nápad jak jinak to udělat? To je úprava ala Vlado.
odstranit ten revcon je docela problém. zaboha mi to nejde, nebo odstraním na tom ocásku jednosměrku.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
Má cenu posunovat tu Počernickou o 2-3 metry?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
Uvidíme, jak to bude pracovat po update.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
Tak nejak mne ucili, ze pokud neni zeleny ostruvek pro rozdeleni smeru "vyjezd-najezd" , nechat jeden segment pripojeny na kruhac a nedelat omalovanky.
Ach jo.

Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
Tak se kluci dohodněte. :)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs