Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

[P]

Post by d2-mac
Prosím, je nějaký úzus týkající se parkovišť?
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times

POSTER_ID:4289241

1

Send a message

Post by d2-mac
Reaguješ na téměř dva roky staré vlákno, to ale nevadí, je to k věci ;) Nevím jestli si se díval na wiki kde je k tomu nedávno udělaná stránka Parkoviště. Část podnětů je tam řešena.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by GinBook
Jak budeme delat nejake od-do dostaneme se do smicky ala kazdy jinak.

Takze pokud je to parkoviste tak [P] , nebo pokud je to parkoviste a ma to nazev tak [P] Tesco.

A davat to vsude.

Ber to tak, ze i na soukrome parkoviste muze Wazer jet, nebo tam muze navsteva a zrovna uzivatel hleda dane parkoviste.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Dej priklady prosim. Obrazek jak to vypada.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
rst, mne se to tedy moc nelíbí. V názvu má mýt správný název.
Jestli dávat cenu za hodinu tak do popisu.

Grepa, pokud to je parkoviště pro 4 auta tak se tím nebudu ani zabývat. pokud jich je vícero takto vedle sebe, udělám z toho jeden landmark. Chce to vložit svůj úsudek.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ja mam taky dojem, ze jsme odbocili od otazky jake parkoviste zakreslovat.
Nazev je vyreseny a dany.

Parkoviste by melo byt zakresleno pokud je i ve skutecnosti oznaceno cedulkou "P" na znacce.

Predpokladam, ze "misto na stani" pro asi 4 auta nebude takto oznaceno, nebo jen vyjmecne. To znamena, ze to nekreslim.

Pokud neni landmark videt, urcite je tu mooznost vyhledavat dane parkoviste. Mozna to my nepouzivame, ale nekdo muze.

Navic se do budoucna chysta zmena landmarku.

Uplne presne nevim co se tu vlasne resi.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
Dobrá otázka :) .
Parkoviště se označí dvojitou hranatou závorkou a velkým P => [P] a je vhodné doplnit pojmenováním, ale krátce a výstižně => dlouhé názvy (vlastně u všech landmarku) jsou na displeji titěrné a prakticky nečitelné.
A teď proč je k této otázce hlásím a hodnotím ji jako dobrou => myslím, že by jsme neměly dávat landmark na titěrná (např. 10-15 aut ve velkých městech možná i větší) a soukromá parkoviště uzavřená pro veřejnost. Podle mě jen segment "ulička na parkoviště" a bez landmarku.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
GinBook wrote: A davat to vsude.
Komentář z telefonu.
Dík, za názor.

Já nebudu polemizovat (neznám historii a vývoj problému) a počkám jestli se to nějak vyvine.

Můj postřeh je, že na uzavřených plochách (průmyslová zóna) a na sídlištích vznikají nahusto čtverečky cca 10x5 pro 4 auta. A v oblasti např. 300-500 x 300-500, pak hafolt [P] na každém rozšíření cest.
Dobře, 10m odbočku parking lot road beru, ale např. 20 landmarků s [P] pro slovy čtyři auta co 50 metrů, to je to chceme? Nerozumím smyslu a zatím nezakresluji.

Je pro mne vyjímka a to malé, ale osamocené, významné parkoviště např. u lékařské pohotovosti. Ale v průmyslové zóně a na sídlišti to tak nevidím a nechápu.

Zatím je nemažu a mazat nebudu, dokud se nedohodneme. Když vidím místo se záplavou [P] připadá mi to směšné a bezúčelné. Howgh.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Čao, neumím moc přesně v editoru měřit a tak si nejsem jistý, jestli podle výše uvedený názorů je toto [P] již viditelné nebo neviditelné. V klientu je ;) . Než budu tvrdit co si myslím, ještě testnu ;) .

https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... =245667435

Ale problém landmark není jen ve vidím / nevidím. Je třeba brát na zřetel, že pojmenované landmarky jsou nabízeny ve vyhledávání. A nevím jestli i ti co mají názor, když nevidím => nezajímá chtějí vyhledávací report v neznámém městě s X nepoužitelnými parkovišti. Mám jen názor škodí je třeba odstranit => smažat (na zbytečné a neviditelné [P] zatím neaplikuji).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Spoodyenatore jsem potěšen, že mi potvrzuješ že vidím co vidět mám. Jen nevím, jak mi to pomohlo.
No ale, když teď přemýšlím a omlouvám se, že nahlas " Jak si to změřil, to by mi pomohlo.".

Ale i tak měření vidím / nevidím, odbočuje od hlavní otázky (.......). A ta je: Je to užitečné nebo je to neužitečné a pro někoho dokonce škodlivé, nebo minimálně obtěžující.
Znovu opakuji svůj osobní názor, že zbytečné [P] jsou plevel, který možná nevidíme, ale škodí v editoru (to 100%) a v klientu (i když neviditelné) asi také.

A hlavně Spoodyenatore zápisem chybných a nepatřičných editu PORUŠUJE EDITOR PRAVIDLA a to je DULEŽITÉ.

Off Topic otázka je: Proč tam jsou malé [P] když je v klientu není vidět, nebo jiné nepodstatné, či dokonce soukromé landmarky?
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message