Post Reply

[L3] Praha 4, Komořanská

Post by paaaja13
Ahoj, při odbočování z Generála Šišky (ze severu) na Komořanskou (na jih) v Modřanech přijde hláška "odbočte vpravo", ale ta cesta je skoro rovně, navíc vpravo je nějaká nenápadná ulička pro místní. Prosím o úpravu tvaru křižovatky tak, aby přišla spíš hláška "držte se vpravo". Já na opravu nemám dostatečný level. Tu malou uličku už jsem tam nakreslil, prosím připojte mi jí při tom do křižovatky. Díky
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=14. ... 32&env=row
paaaja13
Posts: 202
Has thanked: 26 times
Been thanked: 30 times

POSTER_ID:16891088

1

Send a message

Post by paaaja13
Ahoj, myslím, žes to s tím odbočováním trefil přesně. Na tu uličku a z ní asi stejně nikdo nikdy podle navigace nepojede, ale hodí se kvůli vykreslení tvaru křižovatky. V reklamovaném směru moc často nejezdím, takže jen tak v reálu neověřím, ale na první pohled do mapy mi to připadá OK. Díky
paaaja13
Posts: 202
Has thanked: 26 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by paaaja13
Tak bohužel. Dneska jsem si tam udělal cestu a schválně nechal navigovat na téhle trase. Opět jsem slyšel "odbočte vpravo". :-( Ale ta malá ulička na mapě vidět byla :-)
paaaja13
Posts: 202
Has thanked: 26 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by vitj
Poupravil jsem uhly v křižovatce, snad hláška bude OK. Po update mapy dej vědět jak to dopadlo. Boční ulička je také připojená, snad jsem trefil odkud se na ní dát dostat a opačně.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Další pokus ...
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message