Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by audis
moucha wrote:Audis: Mrknu na to o víkendu nejdýl i na ty křižovatky.. Ale jinak celkem HK vypadá už líp než před týdenem :)
to musím potvrdit, to rozhodně!! jak to děláš, je mi záhadou :-DD
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
tak jsem si nechal zvětšit Area uzemí. do ted jsem měl zhruba královéhradecký kraj. v Pending 0 žádostí. zvětšit jsem to zhruba o Pardubický kraj, v Pendig 22 stránek (!) žádostí.

je někdo zkušený, kdo by analyzoval, které oblasti v ČR nemají funkčního AM a vyhlásil "konkurz pro dobrovolníky", kdo by to dělal? vyřizovat Pending mi připadá užitečné, protože když začátečník dá něco smazat a po měsíci beze změny, začátečníka to přestane bavit.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
audis wrote:tak jsem si nechal zvětšit Area uzemí. do ted jsem měl zhruba královéhradecký kraj. v Pending 0 žádostí. zvětšit jsem to zhruba o Pardubický kraj, v Pendig 22 stránek (!) žádostí.

je někdo zkušený, kdo by analyzoval, které oblasti v ČR nemají funkčního AM a vyhlásil "konkurz pro dobrovolníky", kdo by to dělal? vyřizovat Pending mi připadá užitečné, protože když začátečník dá něco smazat a po měsíci beze změny, začátečníka to přestane bavit.
mno, je to bláznivý nápad to uznávám... tak beru zpět kdyžtak.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
Zirland wrote:Já už se půl roku snažím přesvědčit Waze aby mi zvětšili oblast a nezájem. pokaždé mě odmítnou. tak co dodat?
tak to já nevím, proč mě jo a jiným ne. snažil jsem se vyhledat tvoje rating a historii a nevím jak na to. já sem regnutý na waze od roku 2009, mam total ranking 2800 b, svou chabou angličtinou co nejdednoduššeji komunikuji s alpha@waze.com nebo jak to je. mně vždy napoprvé vyhověli. ostatně, kdyby ne, tak tu nejsem dnes asi. jestli jsem mnoho lidí ted naštval, tak v tom nebyl umysl..

kam píšeš? jak píšeš? muj poslední mail s pozitivní reakcí
(tento mail měl pod sebou ještě historii komunikace z minulé upravy Area prostoru)
Komu: 'Waze Alpha Support'
Předmět: RE: I want be Area manager in Czech republic
Page 1 of 2
14.12.2010
Hi, how are you?

I would like to ask larger area for Area Manager.
in area
from 50.869418,15.132751 http://maps.google.cz/maps?
q=50.869418,15.132751&num=1&sll=50.457504,15.633545&sspn=1.951496,6.102905&brcurrent=5,0,0&ie=UTF8&ll=50.593699,16.402588&spn=1.945872,4.01001&z=8
to 49.803605,16.715698 http://maps.google.cz/maps?
q=49.803605,16.715698&num=1&sll=50.593699,16.402588&sspn=1.945872,4.01001&brcurrent=5,0,0&ie=UTF8&ll=49.93708,17.841797&spn=1.972881,4.01001&z=8


Im sorry, my english is basic.

user name: Audis
email: cosi@seznam.cz

thank you!

Best Regards
Audis
a odpověd
Hi j s,


I've updated the area that you are in charge of, according to your request:


http://maps.google.cz/maps?q=50.869418, ... .01001&z=8
http://maps.google.cz/maps?q=49.803605, ... .01001&z=8


Of course we can always make changes to the area, if you decide to take over some more areas in the future.
Please keep in mind that most actions do not have an 'undo' feature, so if you have any questions please feel free to drop us a line if you are not sure about something.

You can find more useful information about map editing in Waze's wiki, or download the complete guide.


Good luck & keep us posted on your progress!
Regards,
Aaron P.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
tak hlásím, že v hradci králové se už podle waze dá navigovat obstojně. co občas testuju naplánovanou trasu z jednoho konce na druhý, plánuje dobře.

co mě trápí je, že čas od času narazím na rozvrtanou křižovatku. někdy mi připadá že to rozvrtal nějaký uživatel dle poslední editace v edit roads. A take narazil na rozvrtanou, kterou jsem já sám vytvořil před časem a poslední editor sem byl já a po čase rozvrtáno.

je možný, že data o silnicích v systémech waze se sami rozmrdají?

lze komunikace nějak uzamknout, aby se nedaly editovat jednodušše?
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
vy\robil jsem toto krásné http://world.waze.com/cartouche/?zoom=4 ... FFFFFFTTTT mimo urovnové a urovnové křížení mezi Hk a pardubicemi, po 5 dnech je v lifemap, ale stále nechce přes něj plánovat trasu v lifemap. a to jak přes nadjezd, tak jen napojení od Hrobic na 37 a jet na hradec. kontroloval jsem to snad 8x a vše se zdá OK, ale livemap není ochoten přes to plánovat.

např., při plánu jízdy: od opatovické elektrárny na staré silnici, najed SeveroZápadně na nadjezd a napoj se na 37ku a jed JZ do pardubic.

mohl by to púrosím někdo po mě zkontrolovat? fakt je, že waze tam pojebalo obousměrku bna nadjezdu, opravil jsem a dal locked, tak snad od 3. 1. 2011 to bude v lifemap.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
neslavnostně oznamuji, že by bylo zkrouhnuto AM na východě mé area. zajímavé.

zajímavé je, že severně a východně od Žamberka http://world.waze.com/cartouche/#?zoom= ... FFFFFFTTTT je bílá plocha. to jako tam nikdo není? :lol:
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
MedaBeda wrote:Hic Sunt Leones ;) .
co to je? to někde roste? :idea:
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
Droncz wrote:Ahoj, pokud jsem to dobře pochopil, tak na začátku této diskuze se představovali jednotliví area manageři. Přišlo mi to jako docela dobrej nápad, takže - byť jsem ve Waze relativně nový - oznamuji, že jsem se nedávno stal AM v blízkém okolí Sadské (kde bydlím).
chválím!
1) dej si to Am oblast do podpisu.
2) které Sadské? té na východ u prahy?
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
nedávajete si blízké okolí, ale rovnou celý kraj. třeba u mě v kraji je nás AM víc, aktivní jsem pouze já. a v okolí šumperka není nikdo (bílé místo). čim více AM, tím lépe.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.