Ano myslel jsem update reqesty. Jsem rád, že ted si rozumíme. Co se týká Merger chyb, já osobně bych už se tím nezabýval, protože podle sdělení vývojářů se chyby 50-67 budou úplně rušit, z mapy zmizí. Ale klidně si s nima pohraj.Droncz wrote:BTW: Teď mě napadá - nemyslel jsi náhodou "Update requesty"?! To je samozřejmě něco jiného - "update request" vzniká od uživatele a souhlasím, že ten je samozřejmě pečlivě prozkoumat a uzavřít až po ujištění, že je vše jak má být!
"The Wazebrity"
No asi mohl. Ale to jsi nevěděl a já jsem to taky nevěděl, že to takhle jde. Příště si to uděláš sám už.pepiiiino wrote:Jak? Ručo jsi přepsal anglický název na "Kostelec na Hane" ? To jsem mohl taky
Ale díky, příště to tedy budu řešit také takto.
"The Wazebrity"
Při každém uzavření requestu ti přijde mail, kde je napsané jméno kdo ho zavřel. Doporučuju přímý kontakt a když to nepomůže tak nabonzovat.kostohris wrote: hlavne mne smazali vsechny update requesty
"The Wazebrity"
To se mi nestava... Mne se tam bud neukaze nic a nebo se doplnuje hodnota English name, kterou tam nekdo vlozil prede mnou. Casto to je nejaka hovadina mimochodem...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
"The Wazebrity"
Tak dej nějaký konkrétní příkladpepiiiino wrote:Tak se chlapci dohodněte
Já jsem se po delší nemoci dostal zpět k AM úpravám a tak se radši ptám...
"The Wazebrity"
Díky za spolupráci. Myslím, že Bieblova je v úseku před kasárnami (rovnoběžně s trmvají) jednosměrná. Mapy.cz nejsou při vyznačování jednosměrek úplně spolehlivé. Až tam pojedu, zkontroluji to a případně opravím.fotrik napsal:
Dukladne jsem poupravoval geometrii a zkontroloval odbocky. Vypada to dobre, jen si nejsem jisty, jak je to s Bieblovou ulici. Odkud se do ni muze vjet? Hadam pouze z Provaznikovy, ze? A vyjet z ni nekam jde?
Jinak prosím v případě problémů dávejte do mapy popsané update request, na to se dívám mnohem častěji než na fórum.
Bezpečnou jízdu zachumeleným Brnem přeje
Zmatík
Už jsem tu o tom několikrát psal: někdy waze odmítá navigovat přes nějaké spojení, i když je v Cartouche správně propojené. Nepodařilo se mně najít příčinu ani řešení, ale časem se to vždycky "projezdí". Pokud je to na málo frekventované silnici, může to trvat dost dlouho (i několik měsíců
).
).
Re: Area mangers in CR