Post by Zirland
Droncz wrote:BTW: Teď mě napadá - nemyslel jsi náhodou "Update requesty"?! To je samozřejmě něco jiného - "update request" vzniká od uživatele a souhlasím, že ten je samozřejmě pečlivě prozkoumat a uzavřít až po ujištění, že je vše jak má být!
Ano myslel jsem update reqesty. Jsem rád, že ted si rozumíme. Co se týká Merger chyb, já osobně bych už se tím nezabýval, protože podle sdělení vývojářů se chyby 50-67 budou úplně rušit, z mapy zmizí. Ale klidně si s nima pohraj.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
pepiiiino wrote:Jak? Ručo jsi přepsal anglický název na "Kostelec na Hane" ? To jsem mohl taky :-)
Ale díky, příště to tedy budu řešit také takto.
No asi mohl. Ale to jsi nevěděl a já jsem to taky nevěděl, že to takhle jde. Příště si to uděláš sám už.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
kostohris wrote: hlavne mne smazali vsechny update requesty
Při každém uzavření requestu ti přijde mail, kde je napsané jméno kdo ho zavřel. Doporučuju přímý kontakt a když to nepomůže tak nabonzovat.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
To se mi nestava... Mne se tam bud neukaze nic a nebo se doplnuje hodnota English name, kterou tam nekdo vlozil prede mnou. Casto to je nejaka hovadina mimochodem...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
pepiiiino wrote:Tak se chlapci dohodněte :-D
Já jsem se po delší nemoci dostal zpět k AM úpravám a tak se radši ptám...
Tak dej nějaký konkrétní příklad :)
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zmatik
fotrik napsal:

Dukladne jsem poupravoval geometrii a zkontroloval odbocky. Vypada to dobre, jen si nejsem jisty, jak je to s Bieblovou ulici. Odkud se do ni muze vjet? Hadam pouze z Provaznikovy, ze? A vyjet z ni nekam jde?
Díky za spolupráci. Myslím, že Bieblova je v úseku před kasárnami (rovnoběžně s trmvají) jednosměrná. Mapy.cz nejsou při vyznačování jednosměrek úplně spolehlivé. Až tam pojedu, zkontroluji to a případně opravím.

Jinak prosím v případě problémů dávejte do mapy popsané update request, na to se dívám mnohem častěji než na fórum.

Bezpečnou jízdu zachumeleným Brnem přeje

Zmatík
Zmatik
Posts: 41
Send a message

Post by Zmatik
Už jsem tu o tom několikrát psal: někdy waze odmítá navigovat přes nějaké spojení, i když je v Cartouche správně propojené. Nepodařilo se mně najít příčinu ani řešení, ale časem se to vždycky "projezdí". Pokud je to na málo frekventované silnici, může to trvat dost dlouho (i několik měsíců :-(
).
Zmatik
Posts: 41
Send a message