Post Reply

Routing v posledných dňoch

Post by
Nezaznamenávate v posledných dňoch divné chovanie routingu? Waze mi vymýšľa divné trasy aj keď neexistuje žiaden traffic. Inokedy mal waze "svoje" trasy, ktoré sa mi zdá sa v posledných dňoch zmenili a začal ma ťahať divnými uličkami. Napríklad: wazeom navrhnutá trasa nezmyselne cez novú ulicu Olgy Havlové, na ktorej sú spomaľovacie retardéry: (čas dojazdu 13:37), nepočúvol som a šiel som klasickou trasou: (čas dojazdu 13:36).
Nebol to jediný príklad, stalo sa mi to viac krát za posledné dni, že waze vymyslelo divnú trasu. Dnes večer napríklad až takto: (offline som bol až v čase screenshotu, Nábřeží Kapitána Jaroše bolo úplne voľné).

POSTER_ID:988545

1

Send a message

Post by foxitrot
V Bratislave máme jedno také úplne čerstvé UR pri Kukurici. Nezmyselná obchádzka neexistujúcej zápchy, alebo obchádzka zápchy, ktorá vždy trvá o pár minút dlhšie.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Konecne vidim a chapem, co je ten vas "motylik". Vo fore je to uz takmer tri roky zname ako "mapcat bowtie".

Irad sa k tomu vyjadroval, ze je to este horsi workaround ako nase 2/3-segmenty. Nuz, clovek si nevyberie z toho nepreberneho mnozstva moznosti, ako funkcne nakreslit krizovatku delenych ciest :roll:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Vcera jsem odpovidal na jinem foru na podobnou vec v Prazskych ukickach. Takze nejses sam.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Kdyz uz jsme u techto krizovatkach, proc se vlastne nedelaji krizovatky " motyl"? To by mohlo resit nekolik problemu.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Teď když to vidím, je to.... zvláštní a neříkám, že špatně. jen bych ty motýle více natáhl. nevím jak to bude vypadat v klientovi.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
porubcan wrote:budes este musiet doladit uhly pre odbocenia vlavo, napr. toto ponukne DSVL https://www.waze.com/cs/editor/?lon=14. ... ,207746409
podla spravnosti by to malo byt OVL teda uhol napojenia 46° alebo vacsi
Takto by to mohlo být OK, tím že se natáhl tvar motýlu se opravily i úhly.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
foxitrot wrote: Irad sa k tomu vyjadroval, ze je to este horsi workaround ako nase 2/3-segmenty. Nuz, clovek si nevyberie z toho nepreberneho mnozstva moznosti, ako funkcne nakreslit krizovatku delenych ciest :roll:
:o :D
Poslední zhasne a zavře ....,
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Na to jsem dneska koukal snad 10 minut a nemohl jsem se vynadívat. A strašně jsem se smál....
Ale ok, beru.

Jestli my by jsem už neměli udělat seznam těch obezliček do Wiki. :D
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
GinBook wrote:Vcera jsem odpovidal na jinem foru na podobnou vec v Prazskych ukickach. Takze nejses sam.
Komentář z telefonu.
A když jsou v tom všichni, ta je to NORMÁLNÍ :-D. Jak prosté :-)
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by komichal
foxitrot wrote:Irad sa k tomu vyjadroval, ze je to este horsi workaround ako nase 2/3-segmenty.
Mají to na wiki jako doporučenou možnost. Toho motýlka.
Tak nevim. Možná by nám mohl Irad poradit něco, co není workaround, zatím jich je map editor plný.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message