Post by GinBook
paaulo23, tobe dekujem za sluzby ridice!


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Zaslouží trest nejvyšší!!! 14 dní editovat zdarma a pošle mi adresu,já dodám novou. Ale ať se to příště neopakuje! :D
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
jirys wrote:
GinBook wrote:Zaslouží trest nejvyšší!!! 14 dní editovat zdarma a pošle mi adresu,já dodám novou. Ale ať se to příště neopakuje! :D
Můžu ti také poslat adresu pro zaslání nálepky
Naoplátku, dodáš fotku s nalepenou nálepkou. Musíme se prezentovat. ;)

nebo vložíš na FB - G+
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Pockeeej prehazu tu postu vidlema......

Neco od tebe prislo. ;)


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
Mno, tak já to lejknu :).

Přijdu a pokud se něco stane, tak nechám poslat smuteční rozloučení :)).

Pátek 13.6. je lepší, aspoň SONE zůstane free. V čase tak jak v Brně na http://www.naosmicce.cz :) no chtěl jsem se podívat v kolik to bylo a nějak se mi pokazil vyhledávač nebo nemám v topicu report, nebo jsem prostě levý :?, prostě jsem reporty ze setkání v Bistru na osmičce vůbec nenašel :?. A byl jsem tam vůbec? :? :))

Pokusme se co nejdřív kontaktovat místní ečka :)
Myslím na peta5(2), kamsal(2), ermorek(3) posílám PM s odkazem na report (ermorek už asi ví). Jestli si vzpomene, ještě někdo na někoho v poslední době aktivního, tak ho prosím taky upozorněte, nebo zde připomeňte :).

Prosím případné zájemce a místní editory, aby se zde ke srazu přihlásily, nebo aspoň nezávazně vyjádřili :). Děkuji grepa 8-).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Kebb :) prosím tě dopiš do hlavního subjectu, něco takového např, že setkání je to pro L1 a výš, základy a novinky v editoru nebo ták něják je už po půlnoci a :? :).

PS: A možná, by se mohli domluvit i L1-L3 co byli, nebyli na setkání, co bylo, nebylo. A nebo mají možnost přijít na opravný termín :), myslím ečka z Brněnska, Olomoucka a okolí. Mohli by se domluvit a dojet společně hromadovozem :).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Termín setkání se blíží, a asi v tomto týdnu, bude potřebné vytipovat místo pro setkání. Zatím to vypadá na účast asi 4-8 editorů. Ostravou často projíždím, ale musel bych vybírat z netu a proto poprosím někoho přímo z Ostravy nebo někoho kdo má nějaký tip :).
Potřebujeme klidnější prostředí, ideálně bokem, nejlépe nekuřák s přístupným internetem. Připojení k internetu je nutné ověřit, ne vždy informace o wifi zveřejněná na netu, nebo dveřích odpovídá skutečnosti. Někdy není vůbec (zrovna máme poruch), nebo je kapacita připojení mizerná a sotva utáhne dva notebooky. Také potřebujeme možnost připojit nabíječky :). Při větší účasti bych mohl vzít projektor.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
GinBook wrote:Idealne ulice Stodolni! :D
Komentář z telefonu.
A jeje, Ginbook to chce pojat, jako zážitkové sejšn. Takž pánové noťasy a dražší věci nechte doma. Oblečte si něco, čemu nevadí, že se pak rovnou hodí do pračky ;) . Pak samozřejmě požadavek na použitelné Wifi a zásuvky padá a uděláme Turné Waze Live Stodolní 2014. :lol:
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Já přijedu, piš si grepa :).
A když si teda můžeme vybírat, tak bych prosil něco s ideální pozici k tepelnému zdroji i k příjemnému průvanu. Také, aby bylo nasměrováno k výčepu v přímém úhlu. ;)
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message