Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by pvo11
kirisek95 wrote:pvo11 nevíš, jak upravit soubory v instalačním APK, aby zůstalo instalačním a android si ho vzal? =) že by se tím pořešila ta potřeba rootu =)
Nevím. Aplikaci pro Android jsem nikdy nedělal.
Když jsem to zkusil upravit v instalačním APK, tak mi to odmítlo tu aplikaci naistalovat, asi neseděl nějaký kontrolní součet nebo něco takového.
Dneska mi navíc ta upravená aplikace zmizela z mobilu a musel Waze znovu nainstalovat, nastavení tam ale bylo zachované. Možná nějaká "samočistící" vlastnost Androidu :) .
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by tmx643
Ahoj, upravit styl tunelu se nedá? Blanka vede několik km víceméně pod ulicí a od pohledu je tam v tom pak pěkný zmatek... :?
tmx643
Area Manager
Area Manager
Posts: 97
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by vargosz
@hamilnes: Díky, jsem spokojeným uživatelem...!

@jirys: nejjednodušší cesta je vyzkoušet to. Když si uděláš zálohu původního souboru, je cesta zpět více než jednoduchá...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vitj
jirys wrote:Pánové nevíte jestli se dá nějak zvětšit písmo ? Prd na to vidím ... aspoň ve skinu ... :shock:
Lze zvolit v OS větší písmo, ve waze funguje, ale jsou omezení. Některé texty se pak nevejdou na obrazovku, bud jsou mimo nebo jsou zalomené a pak může být špatně zobrazeno něco jiného. Ale moc to nevadí.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by wazz
Dávám k dispozici své denní schéma, které vzniklo s několika cíli:
* mnohem větší kontrast než mají std. témata, aby stačil letmý pohled
* decentní zemité barvy
* výrazné barvy (červená atd) na ulicích vyhrazená jen dopravě
* jasné odlišení cest pro auto od ostatních cest (4x4, pěší) a od železnic
(železnice mám tenkou červenou, protože křížení s ní je potenciálně nebezpečné místo)

Budu rád, když někdo zkontroluje, jestli se zobrazuje vše, co dnes zobrazit lze.

download: https://www.dropbox.com/s/xeqjhq5nqe4cbng/schema?dl=0
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message
Attachments

Post by wazz
jirys wrote:WAZZ - chtěl bych se zeptat jestli by nešlo zabudovat do něj i kolečko s Rychlostí ale aby bylo průhledné a tak abych si to umístění mohl zvolit sám ...
Přímo do tématu ne, téma je jen textový popis jak se mají vykreslit jednotlivé typy prvků (silnice, lesy, ..) na mapě. Není to komplexní skin, který by uměl změnit vzhled celé aplikace včetně ovládacích prvků. To co ty chceš by šlo nějakou externí aplikací, která umí vykreslovat nad jiné aplikace. Někde jsem tu zahlédl, že někdo něco takového provozuje, ale protože bych chtěl spíš ubírat než přidávat, nepátral jsem po tom.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
To opravdu Waze není schopno udělat import skinu do jedné na to připravené pozice nebo aspoň přidat pár odlišných skinů k těm 2 chudákům? Já na ty vyblité špatně vidím (musím se na to moc soustředit), koupil jsem si i jiný držák, abych měl mobil blíž a sice trochu pomohlo, ale stejně bída. S mým skinem to byla paráda. Downgrade Androidu z 6.0.1 na 5.1.1 jen kvůli tomu dělat nebudu, takže jsem prakticky přestal s Waze jezdit, jen kvůli takové pro mě jednoduše řešitelné prkotině. Fakt mě to štve.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by williamcz
Pánové, bylo by možné sem vypsat co znamenají jednotlivá nastavení a jednotlivé položky v souboru schématu? Jako je to color2, color1, declutter, delta2,delta1, thickness a třeba i jednotlivé body jako labels.color, pedestrian. Postrádám tu totiž nějaký návod co co znamená a ovlivňuje... Děkuji moc
williamcz
Posts: 94
Has thanked: 16 times
Been thanked: 12 times
Send a message
[L3]
Lenovo A7000 Waze 4.0.0.2 (Beta testing - android)
:idea: Skiny Toggelis Waze EditorTWE 1.8.0 https://wiki.waze.com/wiki/Scripts/Toggelis_Waze_Editor(Beta testing - android)

Post by williamcz
Díky všem, jen škoda, že mi v tom xls souboru nefungují makra na libre office :(

Ale i tak z toho vím vesměs co sem chtěl.

:?: Chtěl bych se zeptat, nevíte někdo jak nastavit schema aby při menším zoomu nemizelo nastavení a barva freeway? Dálnice mám na modrou barvu a při menším zoomu se mi zobrazí oranžová, jakou mám na hlavní silnice. Nevíte někdo co s tím?

:idea: Tak už vím čím to je, nechám tu ten dotaz, třeba to někomu pomůže. Stačilo smazat mapy, aby se znovu natahly a už se to zobrazuje v pořádku. :D
williamcz
Posts: 94
Has thanked: 16 times
Been thanked: 12 times
Send a message
[L3]
Lenovo A7000 Waze 4.0.0.2 (Beta testing - android)
:idea: Skiny Toggelis Waze EditorTWE 1.8.0 https://wiki.waze.com/wiki/Scripts/Toggelis_Waze_Editor(Beta testing - android)